Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jadno, bedno, nemoćno - to je današnji Partizan zahvaljujući govnarima koji nas vode.

Mi u ovoj ligi više nismo favorit protiv nijedne ekipe - dotle smo svedeni.

JedIno pozitivno je taj gol na kraju - ako uopste može da se kaže tako nešto.

Ali, neće i neće biti bolje dok govna ne odu...

UPRAVA NAPOLJE, VUČIĆU PEDERU !!! POCRKAJTE SVI U NAJGORIM MUKAMA !!!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Borili su se ko lavovi, nagrada je stigla u tom golu, drago mi je zbog njih. Mi imamo 3,5 igraca, ostali popunjavaju broj, a ni to dovoljno nemamo. Igru nemamo, ovo je samo na borbu i na srce. Najspremniji igrac u ekipi, fudbaler koji nije prosao pripreme s nama. Nemam snage ni za kakvo pisanje veceras.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Toooo! Ovo je fala kur.. pobjeda. Ali jeb... pobjeda. Šta smo mi bogu zgriješili ovoliko da nam igrači ne vežu uopšte. Veoma je važno da ovu utakmicu svi igrači pogledaju detaljno u snimku kako bi uvidjeli koliko grešaka su napravili kod pasova. Nevjerovatno koliko su nekompatibilni jedni sa drugima. Natho, Andrade, bucko su slabo funkcionisali. Kao da ništa nisu vježbali na pripremama. Veliki pritisak je bio i danas. Najvažnije da smo dobili. Nešto mi govori da će Pavlović da pojede sve samo da počne da igra i da će on biti taj mali nedostajući dio.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
918
Reaction score
4.096
Локација
Nis
Najbitnije je da je ovaj Petric srecna guzica...igrace nema, znanje nema....jedino sto treba da ima u ovom trenutku je sreca :) to mu za sad ide. Sta smo docekAli da se linta razocarao sto nas nije pobedio ... leb ti jebem.
Dodao bi i jos da mi se absolutno gadi kad vidim na jugu onu cigansku zastavu SRBI....pa nismo mi u avganistanu...copy/paste ciganski karneval.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nemamo igrača ni kvantitativno, a kamo li kvalitativno. I one koje imamo, rodjeni tzv. navijači maltretiraju.
19 igrača u protokolu, od 5 pojačanja, 3 povredjena!
Da sam na Petrićevom mestu, sve bih ove klince pustila da igraju.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
@JasminaT Hvala!

@Војвода Путник Slusao, naravno da sam slusao. I razumeo sam upravo prvo kako si napisao. Samo mi je bio konfuzan deo "davati podrsku samo igracima"... To mi je licilo na ono "nema mesta politici, samo podrska Partizanu". Zato sam pitao ovde, da vidim kako su ostali clanovi razumeli.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
777
Reaction score
4.151
Локација
Beograd
Potpuno nezasluzena pobeda, to koliko je Mladost izgledala organizovanije i pored toga sto su oni isto skoro menjali trenera je neverovatno, mi smo izgledali bukvalno kao kad deca igraju fudbal ispred zgrade. Naravno da Petric ne moze da uvede nista novo za 2 dana, ali cudi me da se nije videlo ni ono malo sto je ekipa usvojila od sistema koji je forsirao prosli trener, u svakom slucaju osim ako im Petric nije bukvalno rekao da idu na teren i rade sta hoce, tesko da je on tu nesto kriv.

Pisu se 3 boda, ali ako ovako budemo izgledali u buducnosti, bojim se da cemo ispisati zlatnu stranicu u istoriji malteskog fudbala i da nas protiv gamadi ocekuje petarda. A iskren da budem, i to bih prihvatio, samo da ova gamad ode, dotle su me doveli.

Sto se tice igraca, Dijabateu i Popu kapa dole, ostalima mi je tesko da zamerim na losoj partiji kada uzmem u obzir u kom smo mi haosu takticki.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Čestitke igračima na pobedi.
Potrebna pojačanja i te kako i to pojačanja koja će odmah igrati a ne da se čekaju da se oporave ili udju u formu 2,3 meseca.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.496
Reaction score
21.593
Локација
Beograd
Igrači su trenutno u moralnom kanalu i nije više pitanje da li znaju, nego sumnja u sopstvene mogućnosti, a ostali su prenapaljeni kada igraju sa nama, pa ni tim moje ulice ne bi dobili lagano. Kad na sve to dodamo fizičku pripremu kakva jeste...
Meni nije jasno da Petrić nastavlja po mome mišljenju najgoru praksu koju je doneo Stolica, a to je da igramo bez AMC, pa imamo krater od 30 metara od centra do Rikarda, normalno da ne možemo da imamo i presing kada nema ko da pritisne.
Bravo Sveto, bravo Pope, bravo Dijabate.
A da, navijao sam da nam Savo dođe možda ponajviše zato što bi konačno zakucao Vujačića na mesto koje mu pripada, a to je od 3-5. štopera. Ko je njemu dao pravo da misli i izigrava Bekenbauera pasovima i nekim pokušajima Ibra fazon da mi je znati...
Upravo, puši kurce!
 
Последња измена:

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ja se ekipom i kritikama na njen račun ne bih bavio. Ljudi su u kurcu na svakom nivou, oko njih je haos, otud i tako velika radost nakon datog gola kad su se uhvatili za slamku spasa. Žalosno je gledati našu klupu, gde svi propadaju u stolice od sramote... Na kraju će Ilijev i ispasti gotivan, jer je on makar dao sam ostavku i nije čekao da ga od fotelje odvajaju službenici UBPOKa...

Ostoja deluje gotivno i suvislo, kao neki Sfrj sportski radnik u poređenju sa ovim.

SNS bi morao da shvati da neće imati kuda da izvlači pare dogodine, ako ovima ostavi još mesec dana na funkcijama. Nećete, ljudi, imati od čega da kradete ako mu seme zatrete...

Ja da se radujem u ovakvom trenutku ne mogu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Mi imamo toliko amatera da je to prosto zločin nad Partizanom. Od Vujačića, Živkovića, Saničanina, Lutovca...

Pola naših igrača ne mogu da igraju u prosječnim superligaškim klubovima, ali oni imaju priliku da igraju u Partizanu.

I onda se trener čudi kad neko kome je Partizan nešto što voli i što treba da ga čini srećnim mora da gleda takve igrače i da gubi živce i narušava svoje zdravlje.

Najspremniji igrač u Partizanu je igrač koji nije ni prošao pripreme. I to treneru treba da bude normalno?!

Normalan trener bi pilatesa nabio na kolac!

Treba da strahujemo od maltežana, kakvu grupu amaterskih igrača imamo.

Ali bolje nismo ni zaslužili kad imamo veliku većinu bezmudih navijača.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.746
Локација
Beograd
Drago mi je zbog igrača i njihove reakcije. Pobeda jedne teško demoralisane ekipe. Pobeda koja možda najavljuje neke bolje dane iako danas ni nerešeno nismo zaslužili.

Drago mi je i zbog Petrića što je debitovao pobedom, mada je jako pasivan i ne uliva mi poverenje, možda zato što nije trener, a pogotovo ne neko ko treba da bude na klupi jednog Partizana.

Bez promene uprave mi nećemo biti ni drugi. Nadam se da će to biti brzo, jer više nema šta pametno da se kaže a ni pročita na temu FKP.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top