Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Mislim da Ostoju JSD ne interesuje, ali je to lakši način da posle preuzme FK i ispuni svom gazdi dugogodišnju želju.

Sto kaze Stojance, ne zelim da pravim podele na Vuceline i Ostojine. Ali imam jedno pitanje. Koju to zelju Vucela i Vazura nisu ispunili istom tom gazdi? Rekao bih da su i premasili ocekivanja.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.645
Reaction score
22.455
Локација
Beograd
Последња измена:

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
620
Reaction score
2.262
Локација
Beograd
Prvo ćemo krenuti naglo da rastemo, a onda menice, hipoteke i sudski izvršitelji.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.051
Reaction score
14.159
Локација
Kipar

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
@zaro Nije više neophodan pečat.

Pa da… i mislio sam da ne treba…
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vazura kupio gajbu na Menhetnu,cuo da Njujork Niksi traze traze jednog takvog GM-a kao sto je on. Sve i da hoce mislim da Ostoja ne moze da nadje ogavnija bica da obavljaju funkcije u Partizanu od Vucelica i Vazure.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.259
Reaction score
6.920
Ostoja cita forum i ispunjava zelje forumaske svjetine :D
Evo hoce Pedju (nek bude kao sa Savicem), Mare nam u UO, Zelimir… Ajde ostoja procitaj i ovo, Tomic sportski direktor, na klupu ako nece Mare, onda daj nesto dobro i da se niko ne petlja u posao.
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Smara sve ovo, pa reko ajd da i ja malo dodam.
Ja sam jebena generacija X, 71.
Okasnio da budem deo "Kaznene ekspedicije", što mi je uvek bilo teško da priznam, ali počeci su mi ipak bili uz 4:0 protiv QPRa i Mancea, Šajbera, osvajanja Kupa posle 32 godine 6:1 protiv Veleža 1989, raspad i sve ostalo... Lude 80'

Nije ovo ni prva ni poslednja Skupština fudbalskog kluba ili sportskog društva .
Ali ovakav cirkus mislim da nismo imali nikad.

Nisam siguran koliko se sećate otpora i borbe protiv generala u klubu.
Rušenja Zeke Bjeke, teranja mutavog.
Ali ovakavu bezizlaznu situaciju, mislim da nismo imali nikad.

Pomirimo se s tim da smo crne ovce ili bele vrane, a i to je nešto bar nismo većinska govna i malounmnici u jebenom srbistanu.

Prvo je đinđić delio baklje u znak zahvalnosti ciganima za 5. oktobar.
Onda su žuti i šutanovac srali i jebali mater grobarima gde god su stigli.
Pa je ono "naše" govedo sifilistično, tadić doveo Gazprom kod njih.
I na kraju, ne znam pridev koji bi odgovarao, dačić, promovisao žvalu u prvog potpredsednika vlade... I tako odosmo mi niz vodu.

Žvalavi je upadao na ponoćne sednice u rupi podbanjičkog kolektora, otpisivao dugove, menjao rukovodstva, tapšao po leđima izdajnike poput ćoravog vlasnika mutanta sa Železnika, ucenio oca Tomu, da pomiluje budućeg dupelisca džajića, gasio banke, otvarao građevinske i preduzimačke firme kako bi legalizovao i zbrinuo ciganiju koja je nekad davno "tepsijom" rešavala egsistenciju, postavljao svoje ljude u FukSS-i, kokeza ako ga se još neko seća, osiguravao nelegalan status celog prvenstva postavljanjem Tvorzana, kome polako zastarevaju predmeti...

Oni su ne mutanti već zombiji u košarci.
Oni su otpisani posle vesića, lukića i piksija, koji im je zakucao finansijski ekser u sanduk.

I posle svega toga mi imamo sukob SPSa i SNSa u klubu.
Licitiramo, svađamo se među sobom, nadamo se, priželjkujemo...

Ako ste mislili da ću prosuti neku mudrost ili ponuditi neko rešenje... Mislim stvarno.

Pa to nije ni zamislivo.
Jedino mogu da citiram, pazi sad, osobu koju organski ne podnosim i smatram odgovornim za veliki deo problema u kojima živimo zadnjih 100 godina, u pitanju je Nikola Pašić koji je pre 107 jebenih godina izrekao neverovatnu istinu za Srbiju koja se apsolutno može primeniti i na naš klub danas, a to je:
"Spasa nam nema, propasti nećemo".

I zato NUSKNVP
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
620
Reaction score
2.262
Локација
Beograd
Iz tvojih upisa na ovoj temi se stice utisak da je do sada tekao med I mleko I da ce ovi sto dolaze sve da pokvare.
Bilo bi lepo kad bi objasnio cega treba da se plasimo I sta konkretno gubimo ovom promenom.
Daleko smo mi od dobroga i sa jednim i sa drugim lopovom, a čega treba da se plašimo sam već napisao.
Naravno kod nas u Srbiji uvek novi misli da je on pametan, a stari glup.
Ma neka misli šta hoće, ali problem obično nastane kada počne to da dokazuje.
E a to dokazivanje obično košta i to dosta, ali nažalost ne njega nego klub.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.259
Reaction score
6.920
Necu se vise javljati ovdje, da ne ispadne da spamujem, ali i General nam se vratio u halu. Znam da nece biti moguce, ali volio bih Duleta negdje u tom SD, ne mora ako ne zeli, neka bude neki savjetnik, iz sjenke, samo da nije u prvom planu. Neka nam bude dugo ziv i zdrav i uz nas Partizan.
 
Top