Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
E sad i mi Ostojići da omastimo brke. Šala mala.
Jebote koja farsa je sve ovo.
Da li je moguće da udruženje navijača Partizana delegira članove skupštine bilo JSD ili FK? Da li navijač koji plati članarinu, kupi sezonsku >5 godina ima pravo glasa?
Drugo zbog ovoliko smušene priče oko upravljanja klubom ili društvom klubova, inače je svugde u svijetu ovo prilično jednostavno, mi se nikada nećemo privatozovati. Ali mora biti transparentna hijerarhija, kako se delegiraju članovi skupština, kako se mijenjaju članovi, predsjednici, itd, ako hoćemo da izbegnemo ovakve cirkuske sa izborima.
Moramo da očistimo Partizan!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
278
Reaction score
2.475
Локација
Beograd
Ако Миша пилатес премости и ове промене треба СЦ Телеоптик назвати по њему
Uljepša mi dan prijatelju, skoro kao vijest da je Bodiroga postao šef Evrolige.

Dajte ljudi dosta mračenja, dobro je da se talasa jer će onda izbiti na površinu dosta smeća, a smeće u dvorištu je dobro za otrežnjenje porodice. Jedan drugom oči povadili...
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Plan Ostoje koji zna bljuc a ne znaju ostale sekcije u JSD, vazi
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Al zabolelo vucicu pederu, morao Zoca da nam vrati, sad mora i Celavog. Hvala navijacima iz Praga za nenadano pojavljivanje na RTSu i ponovnom aktuelizovanju slogana! Bas se brzo reagovalo. Ko je ukrao pecat, a ko ce biti u upravi ostaje da saznamo. Valjda je ovo kraj tri najveca imbecila u istoriji kluba.

Moje misljenje je da posle toliko godina duh koji lebdi nad cmarakanom konacno ima prece probleme da resava i boli ga qrac za sve ostalo... Mora da zastiti investicije dok mu ameri ne zamrznu imovinu. Ili da uvede sankcije Putinu, a ruska sluzba ovde ko domaca. Vec su skidali glave... A uz to i da opstane na vlasti dok opusteno prodaje Kosovo... Sa obzirom da je fitilj pred paljenjem najmanje mu treba novi "gotov je" slogan...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Teško da je ovo realno. Danko bi se lepo uklopio, nije on karikatura kao Iliev. Dečko ima jak stav, određenu drskost i zna da se bori u tom svetu. Marko Nikolić nije realan, ne vidim zašto bi išao korak (ili čak 2) unazad u karijeri.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
777
Reaction score
4.151
Локација
Beograd
Za Danka je moguce da je novinarska izmisljotina, ali je ocigledno da sa Markom postoji neka prica, cim je imenovan za clana upravnog odbora sportskog drustva. Ako sklonimo u stranu sentimentalni faktor koji bi sigurno igrao jaku, mozda i presudnu ulogu u njegovom eventualnom povratku, ocigledno je da ne dobija ponude koje je ocekivao nakon mandata u Lokomotivi, a kod nas bi dobio odresene ruke da u sportskom sektoru radi sta hoce, a Marko kao covek koji veruje u sebe i svoje mogucnosti misli da moze da podigne kompletan klub na visi nivo i time i pomogne nama, i preporuci se timovima iz top 5 liga, sto je vise puta isticao kao svoju ambiciju i cilj. Jedino sto me tu brine je da li ce kvalitetno izabrati saradnike za tu pricu, jer je ogroman teret preuzeti na sebe kompletan sportski sektor od trenerske do uloge sportskog direktora, tako da su ljudi koji ce mu pomogati kljucni za tu celu pricu.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
samo mi nije jasno da li je i njemu kao stanojevicu obecano regularno prvenstvo..jer zasto bi se vracao u prividno oslobodjeni partizan ako ne sme da uzme titulu.a da bi se pokazao opet u evropi sumnjam jer verujem da ima vece ambicije..pa opet bi otisao u videoton i borio se za titulu..Povratak njegov treba da bude kada partizan bude skroz oslobodjen i slobodan da se takmici i osvoji titulu.
 
Top