Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.375
Reaction score
3.850
Локација
127.0.0.1
Danas u utakmici dresovi i ne izgledaju toliko lose. I dalje oni prosle sezone daleko bolji. Niti ima Partizan negde na dresu, niti ima Beograd negde na dresu. Malo shitty, ali dobro, zato Papapetru igra kao veliki :)
 

Alek97

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
15
Reaction score
14
Локација
Beograd, Rakovica
Ubaciše na YT snimcima logo Mozzarta, kako smo krenuli neće se moći ništa videti na klipovima ako dođe još neki sponzor. Nadam se da smo stvarno dobili dobre pare od Mozzarta
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Lepa cifra, al' gde pade baš okruglo 11500? Neverovatna slučajnost.
Ili smo ipak mogli da napišemo stvarno tačan broj pa makar bio i 11499 ili 11501... :icon-rolleyes:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa to je zato što su ciljano stali na 11500 i ima još i one tri pored terena što su poklonili deci /ali te nisu prodali/. Ovo je broj prihvaćen i od strane EL tako da to mu je to... :D

Prvobitni plan je bio da stanu na 12.000 ali taj broj nisu dostigli do početka sezone.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Ima da se nađe da sam napisao da je izvanredan rezultat oko ,7-8000, ali 11500 je van svakih pozitivnih očekivanja.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
razlika od 11500 i 6000 kapiram da ce se videti na prvoj aba utakmici, u tih potencijalnih dodatnik 5500 naci ce se bar jedno dva soma da ce da dodju jer su eto kartu kupili iako im se ne dolazi, pa ce i poseta da bude bolja
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
pokusavam da ukapiram kako si to iz moje poruke razumeo i nasao se prozvanim iskreno evo 15 min i ne uspeva mi ako sam te uvredio izvinjavam se, ali ovo sto si napisao ne moze da bude dalje od poente moje poruke
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Nisam se našao prozvanim, još manje uvredio. Samo hoću da ti kažem da ima i nas koji krpimo kraj sa krajem. Izvini ako sam te nečim uvredio.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To se sigurno lažira :D Verujem da ima izdatih 11500 a da li su sve prodate u to nisam siguran.
Lažira se ko dva i dva kao što se i filuje ugovor od jebenog mocarta, to je bilo jasno dana kad su kao zacrtali 10k sezonskih na one cene. Ne može baš ni kroz medije da se opravda da je država roknula ovolike pare u budžet, a i gde bi tu Ostoja bio mag marketinga.
A već je u onom lamentu nad kursom dolara indirektno rekao da igrači koji primaju plate u dolarima imaju 5 miliona plate.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.375
Reaction score
3.850
Локација
127.0.0.1
Prilozi sa utakmica i putovanja izgledaju mnogo bolje. Napokon. Bravo. Sta god da rade neka nista ne diraju, dobro je. :D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Ne može baš ni kroz medije da se opravda da je država roknula ovolike pare u budžet
A već je u onom lamentu nad kursom dolara indirektno rekao da igrači koji primaju plate u dolarima imaju 5 miliona plate.

Stvarno me zanimaju ovi brojevi. Na osnovu toga sto je rekao za par igraca 5 miliona znaci da nam je budzet bar 8-10 miliona, kao raspalim ciganima svih ovih godina. Ako smo od karata i sponzora skupili bar 5, sto nije nemoguce i nerealno, ne smatram opravdanim price kako je smrdljivi sns upumpao "ogromne pare".

Siguran sam da su cigani opet dobili vise. Sve i da nisu, da li je 3-4 miliona od drzave bas toliko veliki novac? A omogucice im da se kurce kada odemo na f4.
 
Top