Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Bas tesko za poverovati. Dolazak Pantera prosle godine bi za dolazak Kampaca bio petardica... Nije to bas igrac kojeg dovodis da menja povredjenog igraca. Ne nadam se mnogo, al se brk sam krivi u osmeh mamu li mu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Ukoliko ga Real dovede mozda Gos podje u suprotnom smeru.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
352
Reaction score
2.217
Локација
Kraljevo
Mislim da ovo treba posmatrati iz ugla povratka NWG kod nas. Real čeka Kampaca celo leto i izvesno je da će potpisati za njih.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Iskreno, mislim da je buva, ali sa druge strane, pa kao navijači smo se itekako pokazali, kaparisano 11000 pretplatnih, gde će se tek prodavati najskuplje, dnevne karte, a to je ogroman vetar u leđa celome klubu...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nisam siguran da li je Mahatma Gandi ali neko pametan je jednom rekao: "Kada hoćeš da si siguran da li je nešto istina, sačekaj da vidiš da li je neko DEMANTOVAO". Čim neko demantuje, znači da je istina :D

Moja je procena da kontakta sa Kampacom jeste bilo, iako to svakako ne znači da će se posao završiti.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.128
Reaction score
1.991
Локација
u srcu šesnaesterca
Gos je jos uvek povredjen, nije prosao prilreme sa Realom. Kampaca jedno Zeljko moze da privuce, kao Pantera, Ledeja, Tataperu ili Nanelija. Nastaviti niz…
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Daj nađite nekog člana Real Madrida da nam kupi karte. Pošto vidim da je za njih 30% popusta na kartu :D
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
993
Reaction score
3.673
Локација
Ja sam na pocetku prognozirao da su Exum i Papa promasaji, ali ja u 99% slucajevi promasim svoje prognoze....
A čekaj, na osnovu čega to prognoziraš?

Jesi li ih pratio proteklih sezona, gledao na Jutjubu video klipove, skautirao (za sebe) njihovu igru, uvideo im mane i vrline, tendencije kako u napadu, tako i u odbrani, uticaj na tim, karakter, košarkaški IQ, prepoznavanje situacija na terenu i još mnogo toga, ili si to prognozirao kao lutriju, kao brojeve da igraš; recimo Papa i Egzum će biti promašaji od kojih će jedan dobiti šut kartu, Naneli pogodak, Anđuša prosek?

Pošto si ih proglasio promašajima pre nego što su pojeli zajedno sa Željkom na ručku 10 kašikica soli, pa zato pitam.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ljudi, Ilyasova je trol. Bukvalno ni sam ne zna, al rodio se kao punokrvan trol. I troluje hteo ne hteo, sve sa onim padežima što mu idu u rikverc.

Ja sam sebe dvaput uhvatio da mu odgovaram i nešto se bunim. Al stvarno je bespotrebno. Nit taj oće da uvaži šta mu se priča nit može, izgleda...

Dugo je tu, uredništvo ga trpi. Jbg, ignore...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top