Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
110
Reaction score
793
Локација
Krusevac
Ovako... sezonsku možeš da kupiš samo sa članskom kartom i imaš popust 10%. U odnosu na koju cenu je popust 10%? U odnosu na punu cenu. Ko može da kupi sezonsku po punoj ceni? Niko. Zašto? Pa zato sto ne može bez članske, a sa njom je popust 10%. Smehotres...
Uslov za popust 10% je sezonska za sezonu 2022/2023.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.972
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo je garant smislio onaj njegov panj od sina.
Video sam svakakve marketing kampanje u Srbiji ali ovako idiotsku stvarno nisam. Šta bude u glavi mentola koji kuca na tastaturi “10 posto popusta na sezonske” i par rečenica kasnije “samo sa članskom može sezonska da se kupi”, pa na šta popust rođače kad ne može da se kupi po punoj ceni?
Najjača je izjava “pa odmah se isplati”, šta ima da se isplati koji kurac kad se uslovljavaju ljudi.
A ove FitPass popuste u Arilje vešu gde ti ne važi popust na istaknutu cenu nego na redovnu koja se nalazi na sajtu ako skrolujes dole pa 2 put zumiraš da ne komentarišem.
Treba im brzi keš ko zna šta da pokriju, pa bar nek nešto smisle, slažu, da prikupljamo sa transplataciju kose u Turskoj nešto malo normalnije.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
278
Reaction score
2.480
Локација
Beograd
Mislim da su se zeznuli kod sezonske i da su vjerovatno mislili na kupovinu u pretprodaji.
Svejedno jako glup potez, nisu bile jeftine sezonske ove godine pa da sad tražiš ljudima još 3000 za člansku kartu.
Realno bolje je bilo da naprave člansku kartu za SD čiji je Ostoja sad tobož predsjednik pa da se malo i drugi sportovi ovajde.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nije problem što tražiš. Trebaju im pare i traže. I imaju potencijala da ih uzmu. Realno mnogi ljudi bi rado uzeli tako nesto. Ima mnogo naših u inostranstvu što im je sezonska skupa a i nisu u mogućnosti da dodju na utakmice mozda na jednu, dve.
Ali to mora da se napravi da ljudi imaju lep osećaj kada kupuju. A ne ovako da uslovljava.
Tipa mogli su da stave da s tom kartom mozes da kupiš regularnu kartu za džabe jednom ili dva puta. Pa da naši stranci koji su u mogućnosti da dodju u Srbiju 2 puta godišnje imaju osećaj da dobijaju nesto za to.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
110
Reaction score
793
Локација
Krusevac
... i članska karta. Znači imao sam do sad jedan uslov za popust, sad imam dva uslova od kojih drugi košta 3000 dinara.
Pa da, to sam i hteo da kazem, da nije clanska karta jedini uslov za popust prilikom kupovine sezonskih sledece godine, kako sam ja razumeo.
Bas los trenutak, za ovu samu po sebi nedovoljno razrađenu ideju. Cudi me da bar nisu mogli da sacekaju da nabijemo nekog 2 3 tekme, pogotovu sto dolaze tekme pogodne za to. Da se stvori neki momenat za najavljivanje ovoga.
A ono sto smo i navikli do sad, najmanje je sve ovo fer prema ljudima iz unutrasnjosti.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Za unutrašnjost se sve ovo vrlo malo isplati, najveći broj mesta u Srbiji nema gotovo ni jednu od ovih radnji
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.972
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma realno ni ne treba da se isplati kao što reče Lazar treba da se članu kluba da neka moć odlučivanja, realno ne mora to ni da bude Bog zna šta, može da bude kozmetika, da izaberemo dizajn trening dresova od ponuđenih, parket u areni, najboljeg igrača sezone, utakmice itd. Ako već hoće da izmuzu lovu mogu to elegantnije da urade, ovo zavrtanje ruku svojim navijačima sa “moraš” je klasičan vrh dostignuća prosečnog marketing maga iz prislonice na studijama u sad.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Sa majmunima ciganskim kada su domacini, jos od kesa sa mokracom pa do danas, utakmice traju duze nego NFL.

Jedan ako udje kada smo domacini, sramota je. Novinar, redar, ko god.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
64
Reaction score
346
Локација
Beograd
Pa zar nije u EL obaveza domacina da ostavi odredjeni broj karata gostujucoj ekipi?
 
Top