Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ja nisam nikad rekao da KP treba da bude prva violina., vec 8 - 9 igrač u svakoj ekipi u NBA.
Kazi mi kako bi Gober bio brzi u Evropi? Jel se tamo nose tegovi?
Najbolji defanzivac kog Jokic tovari svaku utakmicu sa 50+ poena. Stimac je bolji napadač od njega. A Milutinov je za njega Sakil O'Nil. Eno ti KPJ dao intervju pročitaj sta je rekao o NBA.

1. Zahtevi za prvog igraca i za devetog igraca nisu isti, nekim igracima vise odgovara da budu u glavnoj ulozi na nizem nivou, nekima da budu sporedni na visem nivou. Panter kao igrac kome je glavni kvalitet igra 1 na 1 ne donosi nista svojoj ekipi kao deveti igrac, on mora da bude vodja ekipe da bi zasijao u pravom svetlu.

2. Mislio sam na to da je brzi od Tavaresa pa je mnogo teze napasti ga u pik igri i na preuzimanju, a jednako je tesko preko njega dati poene kada stane u reket.

3. Jokic je jedan od najboljih ofanzivnih igraca ne trenutno, nego u istoriji kosarke. Njega je nemoguce braniti, a nije Gober nista losiji protiv njega nego ostali igraci. Ovo za Milutinova je teska glupost, postoji razlog zbog kog jedan igra za 50 miliona, a drugi za 2, a to je cinjenica da je Gober mnogo bolji igrac.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
1. Zahtevi za prvog igraca i za devetog igraca nisu isti, nekim igracima vise odgovara da budu u glavnoj ulozi na nizem nivou, nekima da budu sporedni na visem nivou. Panter kao igrac kome je glavni kvalitet igra 1 na 1 ne donosi nista svojoj ekipi kao deveti igrac, on mora da bude vodja ekipe da bi zasijao u pravom svetlu.

2. Mislio sam na to da je brzi od Tavaresa pa je mnogo teze napasti ga u pik igri i na preuzimanju, a jednako je tesko preko njega dati poene kada stane u reket.

3. Jokic je jedan od najboljih ofanzivnih igraca ne trenutno, nego u istoriji kosarke. Njega je nemoguce braniti, a nije Gober nista losiji protiv njega nego ostali igraci. Ovo za Milutinova je teska glupost, postoji razlog zbog kog jedan igra za 50 miliona, a drugi za 2, a to je cinjenica da je Gober mnogo bolji igrac.
Za Gobera si uprvu da je bolji od Milutinova, ali on nije toliko dobar igrač, kako ga predstavljaju. Ofanzivno je uzasan igrac. Gledao si vise puta, prvenstva gde pokazuje da ne zna nista. A Jokic njemu daje vise poena nego drugima. I to mnogo vise. Dalje, to sta bi bilo kad bi bilo da Je Panter 9 ti igrač, to ne mozes da znas, obican glupost kao sto bi ti rekao. Tvrdis nesto sto nisi video. Ja sam Gobera video da je supljina. Vise puta. Gober dobro brani reket od ulaza bekova. U tome je vrhunski igrač. I MPJ ima ugovor kao on, i ona 4 sto je do skora igrala u Denveru za iste pare, pa sta? Supljine obicne koju Milutinov pojede za doručak kad se sretnu na prvenstvu. Cak i Stimac bude korisniji od njega. Jebe mi se sto ga proglasavaju za najboljeg defanzivac. Isto kao Lebronka sto proglasavaju za defanzivaca stoleca. Necu vise da odgovaram na sbbkbb.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ovo je mozda najprikladnija tema za intervju.

Sjajan video... voditelj je uspeo nesto sto je rekto kome pre njega uspelo, da izvuce iz Kevina nesto vise od kratkog formalnog odgovaranja na pitanja.
Ima dosta zanimljivih detalja, ali meni je najupecatljiviji deo gde prica o tome koliko u stvari Ameri gledaju na Evropu sa nekim gadjenjem i ne pada im na pamet da dolaze ovde jer je sranje. I onda kad je dosao je igrao preko one stvari, jer nije imao motiva i zelje da igra i nije ni zeleo da bude tu.

Eto, iz prve ruke od najboljeg... kad se sledeci put budemo pitali da li se preuvelicava kada se pise o periodu adaptacije igraca koju dodju u Evropu otuda. U stvari, glavni problem ja glava!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854

Odlican intervju kapitena, u vise delova...Na 5:50 prica o tome kako je uopste zavrsio kod nas...Pojavili smo se sa Zeljkom i dzakom para niotkuda, pobedili CSKA koji se ocigledno premisljao i ostalo je istorija...U svakom smislu jedan od najznacajnijih i najvecih potpisa u istoriji kluba.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.002
Локација
ante portas
Nije baš fer prema ljudima koji su papreno platili sezonske.
S druge strane pravi je trenutak da se napuni hala i pruži podrška ekipi.
Tu smo i bićemo tu.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Ne treba niko da dodje na tekmu, pa nek se zapitaju gde smo i sto nas nema. Mozda sledecu krenu od prvog minuta da igraju i pokazu od cega su. Cast izuzetcima. Ali svaka tekma i ulazak u istu, kao da ce se protivnici sami pobediti, prelazi sve granice.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Ne treba niko da dodje na tekmu, pa nek se zapitaju gde smo i sto nas nema. Mozda sledecu krenu od prvog minuta da igraju i pokazu od cega su. Cast izuzetcima. Ali svaka tekma i ulazak u istu, kao da ce se protivnici sami pobediti, prelazi sve granice.
Veću glupost odavno nisam pročitao. A ima ih dosta ovih dana ovde
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.839
Локација
Beograd
Ne treba niko da dodje na tekmu, pa nek se zapitaju gde smo i sto nas nema. Mozda sledecu krenu od prvog minuta da igraju i pokazu od cega su. Cast izuzetcima. Ali svaka tekma i ulazak u istu, kao da ce se protivnici sami pobediti, prelazi sve granice.
Mozda ce pomisliti da je Badnje vece npr. ?
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Očekujem reakciju igrača već protiv krke. Ovoliki broj poraza u abi, uključujući i onaj prvi, meni lično najteži, jer je izgubljen već vidjen, jedan oficijelni trofej, uprkos olakšavajućim okolnostima u vidu povreda i bacanja akcenta na euroligu, pored prostih rezultatskih neuspeha, doneo je i mnoštvo drugih negativnosti, i nesigurnosti koja se delom prelila i na neke igre i poraze u evroligi, u to sam siguran. Jednostavno, KKP mora da melje na svim frontovima. Dobijaš na samopouzdanju i veri, kvalitetu u lakšem, pa to prenosiš delom, u teže takmičenje.
Siguran sam da je tim izvukao pouke iz poraza od klona mutanta, i očekujem da ponovo krenemo u pobede.
Napred Partizan, uvek i svuda !!!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Tegi se prilično "pustio sa lanca". Ako znamo, da ne sme apsolutno ništa da objavi dok ne klimne glavom Ostojah, ovo su neki novi momenti.
U svakom slučaju, čovek objasnio.
__________________________________

Sa punim pravom ste besni, ogorčeni i razočarani posle derbija (kao i ja). Opravdanja nema u odsustvu povređenih, atmosferi u Areni, posebno ne u suđenju.

Poraz nije slučajnost, već repriza Zadra, Ljubljane, Igosa i Mege. Ne mislim da izigravam eksperta, “ispalim” par američkih košarkaških termina ili pametujem o pleju, preuzimanju, branjenju pika, teram igrače i Željka jer su nadigrani.

Nemam ni diplomu psihijatra da pomognem teoretičarima “puštanja zbog dobijanja sponzora”, iako o MTS-u (i drugim pritiscima) ne bi ni pričali da iz kluba nisu skinuli logo sa dresova (podržavam). Posebno ne poznaju Željka, koji je mogao da bira bogatiji klub i topliju zemlju od mulja PinkSrbije, uvreda prigradskih plaćenika postavljenih iza njegove klupe u Areni ili po naručenim gostovanjima na jutarnjim i tv programima, potkastima, tabloidima…

Dok takvi blate Zeljka, Ostoju i Zorana koji složno funkcionišu, znam da dobro rade i ugrožavaju državnu mezimicu. Vi po svom, ne branim nikom, ja za bolje i ko bi se uopšte danas prihvatio Partizana, ne znam. Zato podržavam, iako ne mislim uvek kao oni.

Niko nije amnestiran od kritike, odgovornosti, niti je bezgresan, ali ako neko zasluzije podršku, to je Željko. Na njemu je da nađe razloge poraza i promeni koliko u ovom ritmu utakmica može, i u igri i kod igrača.

Partizan nema Predsednika, Premijerku, Ministre, Gradonacelnika, niti predsednike opština koji pozivaju na linč i rasizam, direktore javnih kompanija koji bacaju stolice, vređaju po mrežama ili poklanjaju dres Zvezde Trampu, niti urednike portala, tabloida, jutarnjih i tv programa…

Partizan ima samo vas koji izdvajate od dzeparaca, stipendija, plata, penzija, privatnih kompanija… Ima istoriju, ugled i poštovanje u svetu, zbog čega ga PinkSrbija i mrzi, oduzima sponzorstva, trenazne sale, termine u maloj Areni, ili prekida tv prenose dodele pehara, ucenjuje, dok ih milion od države više boli od dva njima…

Verujem da u klubu žele najbolje. Nekada se to ostvari, nekada ne. Na Badnje veče biću u Areni jer nemamo drugi klub, pib, adresu…
Ako ne mozete, vidimo se na Makabiju u petak, ili kada prođu opravdani gnev i razočarenje. Sačuvajte Željka, da se ne ponovi Dule.
 
Top