Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.666
Ma rastrgnuti konjima na ulici i pustiti lutalice da se slade...mada, žao mi pasa, pokvarice stomak.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Ko popišan cveeeeeet...
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Ne znam da li ti je doticni rodjak pa ga ovako zustro branis, ili mozda JeNeA pise sa jos jednog od njegovih naloga ali, za razliku od njega, ja nikakvu korist nemam od Partizana. Ja sam samo i uvek bezuslovno pomagao Partizan u okviru svojih mogucnosti. Verovatno je od te moje pomoci I posteni Elric par puta otputovao o trosku kluba na neka inostrana gostovanja.
Sa druge strane verujem I da se "iscimao" dosta jer je trebalo pozdraviti I pribliziti mikroorganizmima kao ti dolazak najvecih lopova I izdajnika u istoriji Partizana na celo kluba. Trebalo je coveku bez mozga usaditi ideju da se neko "iscimava" za nesto dok ustvari taj otima I krade bez ikakvih obzira iako to, sudeci po upisima pojedinih cobana ovde, i nije to bio toliko tezak zadatak. A inace slicnu pricu svaki dan gledamo od raznih sns "Elrica" dok uveravaju debile da psiho radi u korist Srbije.
I na kraju, da nije bilo Duljaja, Elric i krmak bi jos uvek bili u svojim jazbinama I ne bi nam objasnjavali da je dobro rasturati tim koji je prvi na polusezoni za sitne pare.
Brate, ne znam zašto potenciraš već u dva posta da namećem da je dobro rasturati tim koji je prvi na polusezoni. Bukvalno sam napisao da je finansijski nejasno da Belića prodaju za male pare i da bih jako voleo da ostane bar do leta. Cela poenta mojih postova na ovoj temi je pojašnjavanje situacije, činjenica je da je dečko bio nezadovoljan što igra za godišnju platu koliko neki rezervni igrači koji su nas koštali bodova pred kraj polusezone imaju na mesečnom nivou! Da, dobro ste pročitali. Takođe sam istakao da nisu hteli da mu povećaju platu ni letos ni sad, i tada još nisam znao da li će prihvatiti ponudu i na kraju se ispostavilo da su jedva dočekali da prihvate po sistemu i on je želeo.

Dakle, zaista se trudim da iznosim samo činjenice, bez mog umetničkog dojma, jer sam se već jednom zajebao i ispao budala (posle zimskih priprema), jednostavno ideja mi je bila da pojasnim situaciju u trenucima kada Partizanovci po ceo dan rifrešuju portale da vide šta će se desiti kao što sam i ja godinama radio. Sada sam u situaciji da kroz razgovore sa Duljajem, igračima i nekim novinarima kojima verujem mogu da dođem do informacija i želja mi je bila da to podelim sa Partizanovcima sa foruma.

Ne znam zašto sam zaslužio da me vređaš, ajde što izvrćeš reči i spominješ jazbine, ali bolje da si mi opsovao majku nego da pišeš sns pored mog nicka. U svakom slučaju, neka to bude to za ovaj prelazni rok, da ne širim propagandu kroz ružičaste naočare, i onako je realnost prilično sumorna iz mnogo razloga, počevši od toga da idemo na Kipar umesto u Tursku, te da ćemo umesto sa Šahtjorom i CSKA igrati sa Lučanima i Javorom... Dakle tim koji juri pola Evrope za prijateljsku, koji je pobedio Barsu pre dva meseca, mi njima otkazujemo pripremnu utakmicu.... Ali ne brinite jer će biti samo još gore od proleća kad krene "zvezdino proleće" i krađe po njivama u Ivanjici i Surdulici... Nema ružičastih naočara to je realnost, ali šta da radimo sad da se obesimo svi kolektivno ili da volimo Partizan još više i da se bar mi držimo zajedno sa igračima i trenerom.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Koji bi interes imala uprava da poveca platu igracu, koji je jedan od samo cetvorice igraca kojeg moze da proda? U klubu nema zute banke ,prosimo od saveza milostinju , a zauzvrat cutimo na specijalce u liku Ivkovica kojeg nam salju u Nis ? Oko Fk je sve toliko crno da bilo ko , ko pokusava da vidi nesto pozitivno samo laze sebe.
A laganje sebe je najgora stvar.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Elric

Meni je samo drago što sam imao priliku da se upoznamo. Čovek posle debakla u Danskoj i 0 prospavanih sati dodje na JNA da pravi prilog o generaciji 2003 i 20 god od lige šampiona.

Piši ti majstore i dalje. Postoje ljudi poput mene koji ne živi u iluziji da će u Smrdiji doći do promena, isto kao i u Partizanu. Meni ostaje da se fokusiram na trenera i teren, pun mi kufer upisa o upravi. Klasično habanje tastature.

Ovde smo pre svega da razmenimo mišljenje na temu prekazni rok.

Momci imate lepo uprava i marketing pa ga šiljkajte tamo ceo dan na udbaše i prvu usnu srbije. Promena možda bude, ali tek 2027 kada prosečan glup srbin opet ima šansu da dokaže većini da nije glup. Za sad mu to nije polazilo za rukom, možda se desi na moj 40ti rodjendan.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
I prošle godine se u ovo neko vreme osećala dobra energija na treninzima, trčalo se dobro, pružimo podršku, zna Petrić šta radi i slična demagogija. Isti ljudi naravno.
Ajde jednom da kažemo istinu!?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.076
Reaction score
14.325
Локација
Kipar
Brate, ne znam zašto potenciraš već u dva posta da namećem da je dobro rasturati tim koji je prvi na polusezoni. Bukvalno sam napisao da je finansijski nejasno da Belića prodaju za male pare i da bih jako voleo da ostane bar do leta

Neko ce napisati politicki korektno da su nejasni razlozi prodaje a ja ne vidim da postoji i jedan razlog da se bude politicki korektan nego treba jasno i glasno napisati da je to katastrofalna i saboterska odluka prodati jednog od glavnih igraza za 1.5 miliona evra na polusezoni.
Komentarisem na forumu sve sto mi se svidja i ne svidja a kod tvojih upisa mi se nije svidela politicka korektnost posle 10 godina silovanja kluba od strane sns marve.
A vidis I sam da je izuzetno vazno nazvati stvari pravim imenom jer ima toliko slinavih, lobotomiranih debila koji uzimaju zdravo za gotovo ono sto im prezentujes.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
I prošle godine se u ovo neko vreme osećala dobra energija na treninzima, trčalo se dobro, pružimo podršku, zna Petrić šta radi i slična demagogija. Isti ljudi naravno.
Ajde jednom da kažemo istinu!?

A šta je brate jebiga istina?
Da nam je klub okupiran i da ih samo potezi loši po Partizan drže na funkcijama?
Da je počinjeno toliko krivičnih dela da je goli otok mala beba za ovu gamad?
Da su Duljaj i igrači sami protiv svih?
Da koliko god dobro radio Duljaj trenutno nije trener za klub renomea Partizana (da su neka normalna vremena)?
Da je zločin prodati Belića po ovim finansijskim uslovima i to kada deliš 50-50 obeštećenje sa jebenim Čukaričkim?
Da je sve crno i nema trunke belog?
Da smo sistemski uništeni od idiota?
Da živimo u vremenu gde ako kažeš da si navijač Partizana odmah si zločinac i zatvor ti ne gine, dok su na drugoj strani brda kriminalci u odelima, neimari, biznismeni, predsednici klubova?

I? Pa šta sam rekao što već ne znamo?

Ja znam da ću svaku gostojuću tekmu do kraja prvenstva biti uz ove momke, bojkot sam poštovao u 80% domaćih tekmi, da li ću i dalje, verovatno hoću, ali da li ću manje navijati za moj, naš Partizan, neću.
Vala ću više nego ikada navijati da se desi nešto što u istoriji nije nikada, ne samo na našim prostorima, nego u istoriji fudbala - da jedan klub, sistematski uništen iznutra, gde uprava radi protiv interesa kluba, klub protiv koga je kompletna država, savez, svi ostali klubovi u ligi načini čudo i osvoji titulu.

Nemoj da misliš, svestan sam kolike su šanse za to, ali neću da im se predam i potpišem kapitulaciju. Nikada, neću da se dam pasjim sinovima.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
evo ja probao vise puta, ne moze. mozda ti mozes?

nego, bi da milicic dolazi u ponedeljak?

Moras da imas nalog na transfermarktu, kada imas nalog mozes da ocenjujes glasine i da stavis u procentima kolike su sanse da se transfer desi. Neko je dosao i stavio da su sanse manje od 100% i zato je verovatnoca opala, ne znaci to apsolutno nista.

Sto se tice ove price vezane za @Elric , mozda je u proslosti ispadao naivno optimistican, ali se momak cima oko Partizana, radi veliki posao na jutjub kanalu od kog verujem da nema nista osim licne satisfakcije, upravu je spominjao ovde vise puta i nijednom to nije bilo u pozitivnom kontekstu, nije sad da ih nesto on ovde brani pa da se njegovi upisi docekuju na noz. Moze svako da se slozi ili ne sa onim sto pise, ali sam siguran da nema ni trunku zle namere. Imamo vec dovoljno neprijatelja, ne treba ih jos i izmisljati.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Jel se ovaj opet dopisuje sam sa sobom sa više naloga ?

Da se čoveku lepo zgadi i tema i forum i fudbal i internet au pm.
 
Top