Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.333
Локација
Kej Republika

Stiv Ker od početku utakmice KK Partizan vs Mega
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.802
Bravo Grobari, spektakularan oprostaj od naseg Dejana!
Deki ziveces vecno u nasim srcima i tvoji potezi ce se prepricavati generacijama!
Sto se tice utakmice, lepa, koliko je moglo biti s'obzirom na gubitak naseg brata.
Naneli je najbolji igrac ovog tima ove sezone, Aleksa trgnuo i neke druge igrace.
Na pobedu protiv Zalgirisa.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
E da mi je neko pricao da ce jedna kosarkaska utakmica ovako emotivno uticati na mene kao ova sinoc rekao bih mu da je lud.
Ja nemam rijeci. Onakva posjeta, svi u crnom, ekipa u prvim redovima, Grobari, viseminutni oprostaj i ovacije za Dekija, reakcije iz cijelog svijeta sinoc i jutros...
VELIKI SI PARTIZANE, VELIKI SI DEKI!!!
Jos jednom, pocivaj u miru LJUDINO
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Stiv Ker od početku utakmice KK Partizan vs Mega
Evo integralne verzije
I da se vidi kakav je trag ostavio i tamo i kakva je to generalno organizacija gde jedan pomoćni trener ima toliko poštovanje.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
I opet kao i nekoliko dana unazad vazi jos uvek ona "sta pametno reci". Posle onakvih slika i utakmice sinoc iz Arene reci su suvisne. Svaka cast svakome ko je bio sinoc.

Mnogo razmisljam zadnjih dana i prosto je neverovatno da otkad je Zeljko seo na klupu, nijedna sezona nije prosla bez nekog tuznog, tragicnog dogadjaja oko kojeg bi se nekako skupili i kolektivno odali pocast na prvoj sledecoj utakmici i to uglavnom specificnoj. Prve sezone je bila smrt Dude Ivkovica i odali smo pocast na oprostaju Novice Velickovica u penziju, druge tragedija u Ribnikaru i odavanje pocasti u seriji protiv Reala i sada u trecoj odavanje pocasti Miloju i to bas protiv Mege u kojoj je on ostavio neizbrisivi trenerski trag...

Dobri nas Miloje... Dao si nam sve tokom igrackih dana, davao si nam svima sve i celog sebe posle igrackih dana a i sada, gde vecina nas pomisli da sve gubi smisao, tvoj duh, tvoj smeh i tvoja dela nas okuplja. Imas i dalje svasta da nam porucis i das. A kako i ne bi, bio si velikan. Jedan veliki navijac KK-a je tvoj lik najbolje opisao:

Svojim trenerima bio je omiljeni igrač, a protivničkim neko koga bi voleli da treniraju. Svojim igračima bio je omiljeni trener, a protivničkim neko za koga bi voleli da igraju. Svojim navijačima bio je predmet obožavanja, a protivničkim neko koga poštuju i koga bi voleli da vide u njihovim bojama. Svojim prijateljima bio je oslonac i podrška, a onima koji ga nisu lično poznavali, neko ko deluje kao najbolji čovek na svetu. Osim bogatog košarkaškog nasleđa, Dejan Milojević ostavio nam je jednu važnu životnu poruku: ’’Imamo jedan život i treba da gledamo da što više uživamo u svim aspektima života’’. Odlazi kao veliki igrač, trofejni reprezentativac, trener stvaralac, NBA šampion. Kao najbolji prijatelj, suprug i otac. Kao neponovljiv čovek, najbolji od svih.

Sinoc su imali priliku to i igraci da osete - i ne samo ovi nasi na terenu, nego i oni tvoji dragi ljudi preko bare. Ostavio si poruku kako izgleda kada se u zivotu velikani spoje. A mi, mi smo se potrudili da budemo tebe dostojni i nadamo se da te nismo izneverili. Jos jednom Zbogom dobri covece, neka ti je vecna slava i carstvo nebesko!

MILOJEVIC DEJAN!
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Dostojanstven oprostaj za jednog velikog borca i ocigledno covjeka kakav je bio Milojevic.Bravo Grobarijo.Nadam se da ce i Buducnost veceras upriliciti oproštaj prema ovom čovjeku,koji joj je dao veliki doprinos pocetkom ovog vijeka.U vezi same utakmice,izgleda da se kockice polako slažu,upravo za najvažniji period .Dule je znao da spušta i podiže formu u ovom dijelu takmičenja, ne znam da li je to i Žocov manir,mada nekompletnost i privikavanje novih igrača je sigurno uzeo danak u dosadašnjem takmičenju.Istakao bih angažovanost Ponitke,valjda ce mu ova utakmica unijeti potrebnu sigurnost.Učinak Kaminskog je oćigledan,zaista mnogo radi u našem napadu.Onu reakciju na utakmici sa Panatom gledam pozitivno.Sa njim u napadu izgledamo sasvim drugačije ,lagano pogadja i asistira saigracima upravo na extra pasu..Raduje i povratak Kapitena, bice on vec protiv Litvanaca pravi .Jos jednom,Partizan i navijači su pokazali svoju veličinu .
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Нисам ових дана био у стању да напишем било шта смислено о одласку Милоја...
Био је онакав какав треба да буде ПРАВИ играч Партизана, а синоћ је (у великој мери баш због Милоја!) и Партизан био онај ПРАВИ Партизан!

Mnogo mi je drago bilo cuti podrsku Kaminskom pred ulazak u igru

Одушевила ме је и подршка Френку Тенку - још једном се показало да је свет ,,друштвених мрежа,, ( а и српског квази новинарства) само једно лажно блебетање, и не знам како да то објасним чак и појединцима са овог форума...

Френк је (или је био) у кризи форме, или играња, или привикавања, или можда и неке повреде, али је ПРАВА публика препозала тренутак да СВОГ играча подржи када му је тешко!

Могу квази новинари да Жоцу налазе милион мана и лоших поступака, да покушавају да дижу тираже и прегледе потпиривањем међунационалне мржње, али где год да се тај Жоц појави, ПРАВА публика препознаје ПРАВЕ вредности и Жоц је свугде дочекан аплаузом!
Осим наравно код тих ,,квази,,...

Могу татстатура навијачи Партизана да на почетку ове сезоне много ружних речи откуцају о Игору Дуљају, али ПРАВИ навијачи Партизана који долазе на утакмице, где год да се Дуки појави, дочекају га овацијама...
И знају зашто то чине!

ПРАВО ПОШТОВАЊЕ се заслужује, али и не може да се фолира!

А тастатура...
...она трпи све...

Али ПРАВИ СВЕТ је ипак негде другде.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
362
Reaction score
2.420
Локација
Pozega
Nema tu mnogo filozofiranja i palamuđenja. Svakom igraču u crno belom dresu UVEK i SVUDA maksimalna podrška. A to su pravi momci, Partizanovci i vratiće nam višestruko. Što bi rekao naš Dule: BORBA BRE, u petak svi u Arenu. A Jaretu, Frenku i Ponitki za nijansu veći aplauz i podrška, jer mi smo PARTIZAN.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Ništa manje deda Miloje nije ni zaslužio od onoga što su sinoć priredili Grobari. Hvala svima koji su bili i naklon do poda. Jedna od onih utakmica kojih ćemo se uvijek sjećati.

A deda Miloje da nas gleda odozgo i da bude ponosan na klub i sve oko njega.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Tegi ne zna engleski, ali po naski ga trpa sasvim solidno :D
1706042677486.png
Sto je najgore (ili najbolje) ovo i nije fora.

Ako sam bio nesposoban da nadjem temu za KRK izvinjavam se...

P.S.
Prebacujte u Kosarka u Srbiji... jbg
 
Top