Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.149
Локација
Академија

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Ja ne zamišljam, ja jedva čekam da bez zadrške pokušaju da nas ugase, da zatru Partizan.
Već sam pisao, tada bi se videlo da li je ikada bilo razloga da postojimo.

Pa već smo imali nešto slično tome pa pokušaše da nam objasne pojedini čak i ovde na forumu kako tako i treba.

Ne postoji nacija koja je se više busala a da su je više ponizili od naše.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Jel to neke varnice na relaciji Ostoja-Savic?!
Nista mi se ovo ne svidja…
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
na osnovu cega to mislis..i saviceve i ostojine reci se podudaraju koliko sam ja skontao na osnovu ova dva teksta
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Pa meni ne.. prvo Ostoja kaze, zvanicno saoostenje kluba, da samo on i Karavesovic daju izjave o finansijsma.
Onda kaze da su Savica ili pgresno interpretirali ili je pogresio vezano za prava prenosa..
Meni to nije normalno i nije se do sada desavalo
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.906
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ostoji Mijailoviću, pošumljenom limaru, jebem sve živo i mrtvo, sa sve onom kobilom rasnom, do kraja sveta.
Mamu li ti jebem včćpdr-sku, i tebi i dugu od 6 godišnjih budžeta, i prijateljstvu sa Realom.
Doći će dan pravde za sve vas napredne, jedva čekam, jebo ti Milija Babović sinove, a i ti njemu, mamu ti jebem retardiranu ološku.
Ko je ciganima "pozajmio" zaboravljenih 10 ili 12 milki, a pederu snsovski?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
nagradna igra: pronađi Ostojin intervju u kom ne spominje teško stanje iz 2017. i osvojiš 2 kruga oko Prislonice na Violi
2017 = 2012

Pošumljeni nepogrešivo propusti priliku da prećuti. Kada mu pljuju po klubu, treneru i igračima on namešta tupe. Neko pomene finansije i državu ide saopštenje u roku od odma.
 
Top