Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.100
Локација
Академија

Ova deca, sve budući delikventi, ko im je uzor, nasilnik...

Jebi Zek glupe cigane.

Мора оваква акција да буде још са Пантером и Жоцом. Свако ово дете је велики залог за будућност гробарштине а то је важније и од лиценци, титула, фајнал-форова...
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Sto neko rece i da ne bude rezultata mnogo je bitno sto smo za ove 2 god dobili toliko novih mladih navijaca, nekad 100 posto onih sto su bila nezainteresovani i neopredeljeni, kad ih pitas svi su bili za cigane, sad mnogo vise nas simpatise, dosta uticaja na to imaju i neke stranice po drustvenim mrežama a i marketing nam je 100 puta bolji nego do pre nekoliko godina kad bukvalno nije ni postojao. Sve je sad na igracima, smatram da su oni najveći krivci, bukvalno imas najveću podršku na svijetu, ako si covek cijenices to i daces sve od sebe, sta bi dali mnogi da su na tvom mjestu
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Čekaj, ti si u 8 ujutru pogledao snimak onog od juče??? Druže, ti si ili najvjerniji navijač Partizana u istoriji, ili ekstremni mazohista.
druže, ja sam gledao onaj snimak što je išao "uživo" na A2P pre nego što sam pisao ono sinoć, ali 'ajde, nije takmičenje nego radim po US vremenu a takav mi takav posao da sam uživo gledao na mahove pa reko' daj da pogledam šta mi je promaklo
i isto sam video što baćuška @rus , izlazile lopte iz koša svima, pa oni ziceri u jednom napadu ispromašivani, ali kad sam pogledao komentare na poslednjih par stranica okrenuo mi se stomak i nisam hteo da pišem o tome da ne ispadne da se pravdamo pred onakvim pljuvačkim napadom :puke:

ali ok, papir trpi sve, a internet još i više, vidim da se već povlače reči (tek čitam ovih par stranica do kraja, nema se vremena u toku dana..)
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.827
Локација
Beograd
Možda nije bez razloga Savić pričao neki dan o A licenci.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.333
Reaction score
37.530
Ne bih se ja zanosio previše. Ne dolaze samo zbog nas, navodno danas sastanak sa nama, sutra sa mutantom, odluka do F4. A ko zna koliko još kandidata ima i ko šta sve može da "ponudi".
Ne vidim kako će nam govna koja vode državu u kojoj smo strano telo dozvoliti da u nečemu budemo ispred mezimice. Biće ili paket za oba kluba ili niko, a nešto ne verujem da EL ima mesta i planova za dve licence za region. Na kraju će biti kao u vreme onog katalonskog govnara: Super su oni, ali nije trenutak, bla, truć.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Sto se tice Zeleznika, tu se ne brinem previse. Ne pada na pamet Evroligi da daje stalnu licencu Balkanskim drzavnim projektima, ono sto su uvijek potencirali da traze su klubovi nezavisni od drzave sposobni da se sami finansiraju. Znaju i oni kako to kod nas funkcionise. No, i dalje mislim da je ikakva licenca za nas naucna fantastika, al ajde, nisam jednom dosad promasio...
 
Top