Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Ko garantuje da ćemo se mi sastati u finalu protiv fmp-a.Mislim i nadam se da za nas neće biti problema ali fmp bi se mogao okliznuti ili naleteti na minu odmah sutra. Ne zaboravimo tradicionalno rivalstvo i takmičarski naboj u mečevima između fmp-a i radničkog basketa, koji najčešće dovodi do dramatične završnice a onda šanse su i za jedne i za druge, đene - đene.Ni prekid utakmice i navijačke tuče i izgredi nisu isključeni.A znamo kakvu netrpeljivost ii mržnju maju gazde ovih klubova, međusobno jedan protiv drugog. Pravi derbi četvrtfinala.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.149
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Ja se ne bi zacudio da ih Borac pregazi u polufinalu. Jedva su ih dobili u Cacku. A mozda i namerno izgube, jer znaju da su im sanse male protiv nas. Narocito ako ne budu igrali cupavi i sekira
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.799
Ja sam pokusao preko neke veze da dodjem do kartu za eventualno finale protiv fmp-a.

Covek kaze da je neverovatno interesovanje za turnir ( naravno tu se sve svodi na finale ), u fazonu sad svi hoce na turnir, a hala skuplja cini mi se manje od 5000.

Racunajte koliko samo karata pokupe sponzori, "vip" licnosti, novinari, pritom "najvatreniji", jug Srbije itd.

Bio sam nekoliko puta u Nisu na zavrsnicu turnira, uvek mi je bilo cool i uvek sam donosio srecu nasem timu :D

fmp je favorit iz mnogo razloga, mnogo skuplju ekipu od nas imaju, drzavu iza sebe, logistiku, ali daj da im se poseremo na sve to.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
Nikad nisam bio na kupu u Nisu i uvek iz istog razloga jer karata nema.
Da li ce ikada retardirani savez staviti da se kup igra u Areni ili u najgorem slucaju Spensu pa da postoji mogucnost da se dodje do karte?
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Ukoliko ne dozvolimo katastrofalan pocetak kao u proslom derbiju, samim tim necemo dozvoliti ni vecinu onih sudijskih sranja sa proslog derbija.
Imamo jak tim, kom fali nesto da klikne i titula u kupu bi mogla biti dodatni okidac. Manite se prica o nebitnosti takmicenja. Svi bismo voleli da brojimo mozda i dvocifren broj trofeja osvojenih za vreme Zeljkovog mandata. I to ce se na kraju pamtiti, a ne poraz od nekog bajerna.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Ne razumem kako se dobrim pocetkom mogu ne dozvoliti sudijske kradje ? Upravo je obrnuto, ako lose igras sudije nema potrebe da kradu.
Sudije ce biti domace a ako do sad nekom nije jasno sta to znaci, onda ... .nek pogleda petu licnu Doziera koju je dosudio Oberknezevic na prosloj utakmici.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Ne razumem kako se dobrim pocetkom mogu ne dozvoliti sudijske kradje ? Upravo je obrnuto, ako lose igras sudije nema potrebe da kradu.
Sudije ce biti domace a ako do sad nekom nije jasno sta to znaci, onda ... .nek pogleda petu licnu Doziera koju je dosudio Oberknezevic na prosloj utakmici.
To je strasno sta je dosudjeno tad, ali je takodje i lakse dodatno kasapiti ekipu koja je nervozna i koja juri rezultat..
Ako mi budemo svoji Real nam je merka, a ne ovakvi cigani, ma kakvo sudjenje bilo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.521
Pa niko ti ne brani da zategneš dvojku u live-u. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top