Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
@Rebellion pa meni je Aleksa kritičniji sa tim nego Pi Džej.
Na polovini utakmice sam mojima rekla da će nam Aleksa ili doneti trofej ili nas ukanaliti. I jbg bilo je ovo drugo.
u tom trenutku da, samo tada je PJ već bio van utakmice zbog istog shvatanja situacije..
na stranu što svi znamo, a sudeći po KZŠ i Željko je njima rekao u kakvoj će biti situaciji

@mladen107
pišem tamo gde treba, a neki će i sami da se jave :sneaky:
a ko je to išao na razgovor u policiju, i kako to ti zna(čka)š, hmmm? :o-o:
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
@Rebellion pa meni je Aleksa kritičniji sa tim nego Pi Džej.
Na polovini utakmice sam mojima rekla da će nam Aleksa ili doneti trofej ili nas ukanaliti. I jbg bilo je ovo drugo.
Veceras ne razumem sta je to vise doneo Aleksa od Andjuse pa da je igrao a ovaj nije? U nekim pre utakmicama i razumem, ali veceras kod obojice jedina prednost to sto su domaci igraci.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.747
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
ovo jednostavno nije tačno, ima ih nekoliko a ako ti Gorane nisi ja jesam pročitao sve komentare od večeras i mogu poimence da ih nabrojim
Moguće da nisam pročitao sve komentare, zato što izlaze istovremeno dok ja kucam i šaljem svoj , pa mi ih onda komp možda ne označi kao nove, ali nemoj da mi ih nabrajaš, nego citiraj gde to izričito piše: Željko treba da ode...

Ako neko kritikuje igru, ili akciju, ili igrača, pa i trenera - to ipak nije isto i ne znači da trener treba da ode.

Evo i FKP je jesenas pukao od TSC-a na JNA sa 4:0, bili smo razočarani, kritikovali...ali i davali šansu početniku Duljaju da nastavi dalje jer nismo videli bolje rešenje od njega...
Razočarani smo i večeras posle izgubljenog finala, pa i time kako nam izgleda i deluje tim, ali Željko je neupitan...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Doslo vreme da ja koji sam dva bana odlezao zbog vredjanja (istine o neinteligenciji) nasih igraca, branim nase igrace od vas koji ih vredjate samo posle poraza od zvezde. Ja imam pravo, za razliku od vas koji imate problem zbog prijatelja, brace, kumova- cigana, koji ce vam dupe pomerati jer im je ostalo jos samo da se loze na pobede protiv nas. Ne budite veci cigani od cigana, nisu nama porazi protiv njih problem vec generalno losa igra zbog objektivnih razloga (mirotic, lesor, dante, pa itekako madar a posebno papapetru...sadasnji aleksa...itd itd).
Nekada Željkova tvrdoglavost tj insistiranje na necemu donesu karanje Reala u sred Madrida i dugo cekanu titulu ABA lige, a nekada dovedu i do poraza copy-paste. Videcemo na kraju sta ce biti. Do tada imajte dostojanstva jer navijate za Partizan a ne za rezultat jel??!. Tesko jeste ali i sebe moram nekad na to podsecati. Ebala vas zvezda.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Od cele konferencije najvise mi se svidja deo kad kaze da mu je proslogodisnja titula aba lige najdraza u karijeri, zbog uslova u kojima je osvojena, a vidim da mu je na vrhu jezika da kaze OVOGODISNJA CE MI BITI JOS DRAZA!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Promasili smo otvorene suteve i izgubili. Da je bilo ko drugi umjesto fmpa, ja bih im cestitao.
Ne znam ko vise moze biti iznenadjen ful-kontaktom koji oni mesari igraju.

Kako god, jos nista nije izgubljeno. Na broju smo svi i nadam se da mozemo proigrati kada nam bude najbitnije cak i pored svih sokova koje smo prezivjeli ove godine. Ovo veceras cak i ne racunam u to, mada bi bilo lijepo fukat fmp pred cigama.. jbg.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.268
Njegova konferencija danasnja je sve samo ne obicna…

Problemi postoje, kako ce se ti problemi resavati ne znam…

Vise sad nije problem Kaminski… do nedsvno je on bio kriv za sve…

Ako ostane sve isto, bice bas zajebano nesto uraditi ove sezone…
Kakvi pa sad problemi postoje u klubu osim loše selekcije igrača.?!
Najozbiljnije pitam. Jel neko ima neke info ili možda bolje tumači ovo sto je Željko rekao.
Ako stvarno imamo neke probleme unutra , uz još udare sa svih strana i realno loše prolazno vreme jebali smo jeza u ledja.
Otkuda sad problemi sa Ostojom i govnima oko njega?! Nismo li magovi finansija i marketinga.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
a ko je to išao na razgovor u policiju, i kako to ti zna(čka)š, hmmm? :o-o:
Poznanik napisao nesto protiv vodje na fejsbuku sto je milicija protumacila kao pretnju smrcu i slicno. Sreca pa je prosao samo sa razgovorom.

Ispasce jos da sam cigan pandur boze me sakloni...

Jebote posle ovakvih utakmica ne mogu da spavam ko covek, i onda me jos ti tako etiketiras. Ako nista, nasmejao sam se tvojoj paranoji. Nego ja verujem da vecinu nervira prozivanje tih nevidljivih cigana. Ili napisi lepo ko je cigan ili cuti.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Zeljko nije rekao nista, a ustvari je rekao sve na KZS.
Posle ovoga podrska mora da bude jos veca, sve cu da oprostim, ali Zeljka neko da napada necu!
Nijedan trofej, nijedna pobeda nije vredna kao on, mnogo sam srecan Zoc sto treniras moj, tvoj, nas Partizan.
Abu dobiti necemo, iz istih razloga sto nismo dobili ni kup, ali daj bar da zapnemo u Evroligi!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Dante je sa pravom jedini igrac od te ekipe koji se vratio/otisao u NBA, jednostavno ovde (u evropi) njega niko nije mogao da cuva. Ili ga faluliras ili ces dobiti zakucavanje. Mogo nam to fali ove sezone.
Bez diskusije. Ne samo da je otisao u NBA, nego i kida u NBA. Mi nemamo ove sezone igraca koji moze da probije odbranu. Da nedostaje, nedostaje. Ali bilo je i veceri kad je on bio u autu, a onda su svi ostali vukli. Prosle sezone smo imali po jednog igraca na utakmici koji je bio u kanalu, a ove imamo po jednog ili maximalno dvojicu koji nisu u kanalu. To je razlika. Ali to takodje daje nadu da se to moze promijeniti. Gore bi bilo da znamo da je ovo limit ovih igraca i da ne mogu bolje.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.976
Локација
Из Чикага (моји...)
Veceras ne razumem sta je to vise doneo Aleksa od Andjuse pa da je igrao a ovaj nije? U nekim pre utakmicama i razumem, ali veceras kod obojice jedina prednost to sto su domaci igraci.
nema tu neke razlike. oni su ko oni likovi iz spider-man pointing mim-a. anđušić lik za neki neobavezni basket i šalu sa ortacima, a avramović posle SPa potpuno druga ličnost
 
Последња измена:

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Da samo je Danteu to bila druga sezona u evropi. Zato molim vas da smanjite pljuvanje Kaminskog i PJ-a. Ljudi vezbaju ceo zivot po drugim pravilima. Pogotovu na poziciji centra ta razlika je dosta veca. Ne moze to tek tako da se izbaci iz muscle memory-ja. Desi se. Ja bi bio najsrecniji kad bi PJ i Kaminski ostali i sl. sezone jer mislim da bi tek tad od njih mogli ocekivati prave stvari. Mene brinu vise ovi nasi "prilagodjeni".
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
evo kako se pravi narativ... a naš klub kao highlight izjavu objavljuje "imali smo svoje šanse ali smo u završnici bili brzopleti"... kao da ništa nije drugo rekao. Sramota!
1708216772334.png 1708216847950.png
 

Прилози

  • 1708216772584.png
    1708216772584.png
    738 KB · Прегледа: 22

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.268
Aleksa posle svetskog jeziv. Kako je samo tamo igrao koliko sam bio samo srecan sto se vraca kod nas. Posle toga potop.
Drago mi je sto su ga cigani potkacili sa tribine da vidi sa kojim govnima se grli I ljubi pre I posle svako meca.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
pa dobro sad, grlio se i Jare sa onim "potpisnikom" iz Vojvodine juče, nije kao da se grlio sa njihovim krimosima sa šipke (i jednim i drugim, isti su)
drugi su svet sportisti između sebe, nema mnogo onakvih kao Saša Pavlović ili onaj car iz Spartaka, beše..?

@mladen107
druže, ne targetiram ja tebe, možda sam i pogrešio nick pa sam odgovorio na tvoj komentar
....
edit:
hoće centrala jednom da pogreši, ali nisam samo ja reagovao na tvog "Pantera sa mašnicom"
da se pogledaju onda naslovi po medijima večeras, izjave ovog wannabe trenera iz studija Arene.. isti narativ..
ako i nisi, padaš pod uticaj, i ti i ostali koji ne vide šumu od drveća
Panteru se jedinom i uvaljuje lopta kad se rešava, da li što se drugi sakriju ili što su već van utakmice kad dođe to vreme, a on ne beži od toga - i onda udri po onome koji radi i greši, a on se jedini hvata da to uradi??
pa jbmmumiša sa tim sprskim sindromom na sve strane više

ali videće se - ako sam ja u pravu neki će na hlađenje, ako nisam neće a možda i ja dobijem poene
ima ko ovde da o tome misli i zadužen je za to, a sigurno to nisam ja..
 
Последња измена:

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
442
Reaction score
331
Локација
NBG
Mislio sam da jos ne komentarisem ekipu, jer verujem i dalje da ce se dici, ide nam na ruku ova pauza, trening, trening i samo trening. Za sad je moje misljenje da je Lessort drzao atmosferu u svlacionici i da je velika greska sto nisu produzili ugovor sa njim. Ne moguce mi je da je trazio mnogo vecu sumu od Kaminskog i Kabokla sto placamo zajedno. Videlo se i po igracima, pogotovo stranci, te ga zovu na promociji, non stop potencitaju da se cuju itd, deluje mi da ne produzavanjem ugovora sa Lessortom smo narusuli hemiju u ekipi. Da li ce nam se obiti o glavu ta odluka, videcemo na kraju sezone.

Za Zeljka nema sta ni da se komentarise, neki moron namerno ubaci samo da ne ode Zeljko i siri se odma panika, nece on nigde!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Od Panter lagano u nba do Panter najveća štetočina…
Mislim ni jedno ni drugo nije tačno i obično ih pišu isti profili ličnosti…
Ne samo isti profili ličnosti, nego često i iste ličnosti. Odigra se jedna, dvije dobre utakmice: osvajamo sve, ne može nam niko nista, fajnal for, igrač je za lige petice, NBA... Poslije nekoliko poraza i lošijih utakmica, sve obratno i za iste igrače, isti tim...

Stvaraju se prevelika očekivanja i čim se to ne ostvari ili nema naznaka da će se ostvariti (iako sezona nije ni blizu završena), odmah katastrofa. Imam osjećaj da je dosta likova intelektualno i emocionalno nedorasla za ovaj forum. Ne znam kako bih drugačije to objasnio.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Ово ми је најтежих месец и по дана откако навијам за Партизан.
Једва чекам Ефес да дланом и гласом дам подршку Највећем и играчима, сад им је потребна више него икад.

УМРИТЕ ЦИГАНИ, НАПРЕД ПАРТИЗАН
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Da jbt...koja je fora sa tim zajedničkim navijanjem bila?
Cigani poceli “jug jug javi se” i posle toga Kosovo oni ovi Srbija…I na kraju cigani Vujovic Zoran.Da sam mogao odmah bi iz hale nestao,isto mi je bilo da li cemo pobediti ili ne,samo da sto pre odem.Eeeejjj ti odgovaras ciganima i pevas sa njima posle svega,nema dalje od ovog dna,veca bruka od svega sto nam se do sada desilo!!!Palo mi na pamet samo-Veljo vrati se ti si Grobarcina za ove…
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Počinje da me nervira ova evropska košarka, bez ekstra talenata. Ameri sve pokupiše. Ovo liči na vrlo kompetitivnu drugu NBA ligu. I zato me nervira što Tristan ne igra. Hoću da vidim talenat na terenu. Pretera Željko sa radnicima. Daj momku da igra. Ne mora ti baš svako ulaziti u rotaciju na isti način.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top