Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
432
Reaction score
1.560
ono gore su javni podaci, a tu treba dodati pare koje dobija sestra iz zeleznika kje sigurno nisu male, plus namesteni sponzori od drzave za koje se cuti da ih je drzava namestila, sve im jebem da im jebem, pocrkali da Bog da..

100x se pruzala podrska fudbalerima na treningu pred neki mec, mislim da bi Zeljku i kosarkasima to puno znacilo u ovom trenutku..
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.232
Reaction score
15.895
Локација
Beograd
Da, da...u pravu si 100% kolega. Dobar je bio onaj tekst, neko je ostavio link...Aktuelno se zove portal.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
510
Reaction score
3.222
Локација
Nis
Kao i veceras sto kazu kolege i onog dana je isao da kenja samo zbog Zeljka

Jos ga naziva, "ovaj covek"

Mamu li mu jebem maloumnu

Zamisli vagas kome da verujes,Zeljku koji nikom na senku nije stao,ucinio sta sve da ne nabrajam za nasu kosarku,ugled i postovanje gde god da se pojavi,ili ovom za koga niko nema sta lepo da kaze ako mu nisu platili,najgori covek u istoriji ovog naroda
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Ocigledan pokusaj, da se otera Zeljko, da mu se sve smuci i da ne produzi ugovor sa Partizanom.
Nije Zeljko rekao nista strasno, nista sto svi ne znaju, a digla se hajka rezimskih medija i jebenog DANAS-a kao da je izdao drzavu.
Ostoja mora ovo da ispegla, a Zeljko mora da oseti da ga ne damo pasijim sinovima, i pitanje je da li ce to biti dovoljno...
Tacno je, bez drzave ne bi bilo ni Partizana ni zvezde, ali pored svih podataka iznetih cak i na RTS-u, nazivati Partizan drzavnim projektom je sramotno.
Da ne govorimo o tome koliko Partizan doprinosi sirenju neke lepse i pozitivnije price o Srbiji, a to je NEPROCENJIVO.
Ovakva reakcija rezima me navodi na pomisao da je stvarno licenca negde blizu, jako blizu i da bolesnici sa tim ne mogu da se pomire.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Jedan novinar iz mog grada, ujedno i moj prijatelj, vezuje nas sport i pre svega Partizan, ima akreditaciju za utakmice KKP, prosle nedelje smo sedeli zajedno i rekao kao Partizan i limenke sigurno u aprilu dobijaju visegodisnju licencu na 5/10 sezona.
Ja sam mu u lice rekao da ne verujem u to, ali eto mozda je jos neko nacuo taj info pa cisto da spodelim.
Pre nego sto je dosao Kaboklo, rekao mi je da smo zavrsavali nekog igraca koji je igrao letnju ligu za LAL, verovatno je mislio na Wenyen Gabriel, ali na kraju informacija nije bila tacna, odnosno mozda jeste bila, ali taj igrac nije zavrsio kod nas.
Na strani sto ne bi bio srecan da dobiju i jedni i drugi licencu, jer ovi preko puta zasluzuju licencu, ali za kup Ljiljana Ronketi.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.434
Reaction score
11.827
Локација
Beograd
Nema teorije da dve ekipe iz Srbije dobiju A licencu. Barem ne dugorocnu. Treba im prostora za Ruse kada se vrate, pa za Pariz, London, Dubai... Jedino ako naprave dve dizivije pa tada nesto o tome da se prica.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Nema teorije da dve ekipe iz Srbije dobiju A licencu. Barem ne dugorocnu. Treba im prostora za Ruse kada se vrate, pa za Pariz, London, Dubai... Jedino ako naprave dve dizivije pa tada nesto o tome da se prica.
Kazem ti ja isto ne verujem, ogradio sam se, ali covek se konstatno dopisuje sa nasim PR Ivcom, pogledao sam poruke, pa nije valjda da prica samo koliko da bude aktuelan.

Moze za nas licenca visegodisnja, a da fmp kroz osvajanje Aba dobije wild - card na godinu dana, mada verujem koliko bi se zlo nakupio u njima, psiho bi napravio tim da osvoji EL kao i svake sezone :D
 
  • Like
Reactions: mvp

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Oba tima neće dobiti A licencu nikada. Na par godina možda ako EL proceni da im je trenutno stanje što se klubova tiče odgovarajuće.

Ja verujem 100% da mi, t.j. Željko i Savić, radimo na tome da Partizan bude siguran učesnik EL i da ne zavisi od jedne sezone u ABA. Sa druge strane sam isto tako siguran da i ostatak ciganske mašinerije radi na tome da se to ne desi, a i ako se desi da limena mezimica bude u istom paketu, ako ne i boljem.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Poreska i budžetska inspekcija ušla u prostorije ganfera. Ganferi izdali saopštenje da su oduševljeni ulaskom inspekcije. Znači sledeća stanica je KKP. Rešili da pokušaju da nas sjebu do kraja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
@LazarP I ja to isto mislim. Zato i potenciramo te informacije koliko ljudi je gledalo naše utakmice u prenosu. Samo gledanost i marketinški potencijal obezbeđuju učešće.

evo jednog teksta od prošle godine o iznosima za tv prava i neke nagrade... pominjemo se i mi...

1708436689447.png
ne znam kakav bismo status imali ako bismo dobili višegodišnju pozivnicu što se tiče ovih tv prava.

EDIT: Budžetska inspekcija nije ništa neuobičajeno za budžetske korisnike - jednostavno, normalno je da se ima uvid u trošenje para iz budžeta.
Poreska je nešto drugo.
 

Прилози

  • 1708436638550.png
    1708436638550.png
    99,4 KB · Прегледа: 36

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Top