Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Naravno da će pudla da gostuje kod ovih smradina ciganskih. Opet gamad raspala sa SK jede govna. Željko "čeka".

1000006559.jpg
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Sta ima Zeljko da ceka ? od koga da ceka Zeljko samo moze da kaze ostajem do daljneg i zavrsena stvar.
Nevezano za ovo sto su govnari od SK pisali, citao sam i mnogo slicne komentare tu. E sad da o'stojah odmah ponudi novi ugovor.
Zeljko da ceka ugovor od limara dajte nemojte da trolujete
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
323
Razumeo sam. Zato i kazem.

Nijedan od dvojice spomenutih nije registrovao da limar postoji uopste.

Smirilo se jer se videlo da izaziva suvise turbulencija i reakcija.

Naravno, ne sumnjam da je i limar gledao da umiri sta god moze i podidje gde treba. Samo mislim da mu preuvelicavas znacaj nekoliko stotina puta :D
Vidi, ne uvelicavam ja njega uopste, samo treba da znas da ni izbliza nije tako mala maca kako se ovde predstavlja i kako se sa njim sprdaju ljudi po forumu. Ikebana nije sigurno u klubu.
Da li je sada i kakvu ulogu odigra ne znam al verujem da jeste.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Uterati sada jos vecu kurcinu ciganskom smradu i vratiti Vujosevica u klub. Makar neka protokolarna funkcija. Reda radi.

To bi bila nebeska pravda prema Duletu.
Da ima neki udeo kada osvojimo EL.

Ne znam, ja i dalje cvrsto verujem da idemo u plejof, i da cemo vratiti Realu za pljacku. Nije mi nesto do trofeja, volim Partizan zato sto smo poseban klub, zbog porodicne tradicije i zbog pravih vrednosti, nego bih cisto voleo da uzivam u ciganskoj patnji.
 
Последња измена:

servent

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
49
Reaction score
64
Kao i uvek ima raznih mišljenja. Ne verujem u priče o ikebani i slično ali još manje verujem da makar i najmanja pomoć ove i ovakve države nije uslovljena. Pogotovo jer je na čelu države ovakav lik... "Vučić je francuskom premijeru poklonio dres Crvene zvezde i knjigu "Geopolitički leksikon". Francuz je uzvratio darujući srpskom premijeru dres reprezentacije Francuske i flašu vina."
Izvinjavam se onima koji misle drugačije.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
@Rebellion Samo jedna osoba zna više od Željka i drži košarku u zanoktici malog prsta - brkica besnojebac.

Ja ne znam što ste vi zapeli toliko oko tog ugovora. Ja bih se više "brinuo" da li će Željko i Zoran Ostoji da produže ugovor. :D
I to sto kazes, treba Zeljko sto pre da ga pozove. :buhaha

A i taj ugovor, bezveze se uzbudjuju oko toga, pa znamo da Zeljko nema problem da radi i bez ugovora. :cool:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Sanjam da Žoc uzme jubilarnu s nama, a i ako ne uzme, Bože moj, završi trenersku karijeru, postane Predsednik Kluba, trener ili Trinkijeri ili po Željkovom izboru, a Dule - novi Profesor Nikolić. Uz, naravno, otklon od države po pitanju finansija i bar višegodišnja licenca za EL. Eto, to bi bio savršen krug...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Ostoja je još prije ovog pičvajza rekao da je prioritet produžavanje ugovora Željku i da se radi na budžetu za sljedeću sezonu. Što se toga tiče, u to vjerujem, te bih stoga, preko ovog medija, poručio SKu da mogu da mi se sagnu.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
E ovako, što se tiče medija, odlučio sam da od danas pa na dalje pratim i čitam samo one koji imaju dovoljno hrabrosti da podrže Željka i Partizan. U to ime:

Edit: Mada sad na njihovom portalu vidim da im georgiev piše kolumne. Znači mora se provjeriti i koji novinar a ne samo redakcija...
Messenger_creation_a6c2d952-7736-41d6-b3e6-40474cd7144e_edit_3240419895285234.jpg
 
Последња измена:
Top