Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.365
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Pošto je lažno duvana atmosfera da ćemo se prošetati do F4 (zbog nerealne prošle sezone i sns spina od neka umre Ostoja) idealno se crta prilika za kafe kuvarice. Jer najveći problem projekta ikebanizacije KKP je Žoc.

Današnje kafe na meniju:
Tuča Pantera i Kaminskog
Naneli simulirao povredu ramena na kupu
Doktor Jakovljević ljut na Alena jer se stalno razboljeva.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jbmliga, sad je idealno vreme za udbaske poluinformacije. Ne mislim na naseg clana, nego na medije.
Zamislite da je bilo interneta '92.
Danilovic i Djordjevic u svadji, Zeljku prvi trenerski posao, ne igramo kuci, a jedinu tekmu sto smo odigrali kuci ako me secanje ne vara nismo napunili halu.
I na kraju..oprostite sto sam zanemeo za trenutak :)
Zeljko nije supermen, ali je nesto najblize suoermenu sto je hodalo zemljom Srbijom.
Ne gubim nadu da nece otici pre nego sto ostvari ono sto je zacrtao, sta god da je zacrtao, a to sigurno nisu 2 sezone u El koju je osvajao 9 puta ili 1 baba liga koja mu je ispod casti i da ucestvuje u njoj.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.455
Локација
tamo daleko...
E a nate zasto je Zeljko dosao u Partizan. Ne bi on, nego ga snimali sa nekim kurvama, pa je peder licno naredio sluzbi da ga uceni da dodje, jer mu je pred neke tamo izbore trebao jak Partizan.

Insajderi svih zemalja sveta, naduvajte se bre kurca.

Ovo treba seći u korenu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751

Možda je neko ovde interpretirao kako Žoc "poštuje fmp" više od naše svlačionice :) :) :)

Bitno je da se ne izgubi atmosfera u kafani, kada je vec svlacionica otisla...
Prema ovim novim dirigentima, ni tamo ni ovamoima, rublevima, kezmanima...mora biti nulti stepen tolerancije!
Od dolaska sns zla na celo ove zemlje, ja ne pamtim vecu slogu medju navijacima, i vece angazovanje istih u svakom smislu.
Kako mozemo videti, ni druga strana, nece sedeti skrstenih ruku, i zelece da se ovo sto je uzelo maha sasece sto pre.
Samo treba videti, ko je kako reagovao nakon osvojene titule prosle godine, ili jos bolje, ko uopste NIJE reagovao, vec pokusavao da dodje sebi od soka...

PS @mogway ovo se ne odnosi na tebe, samo sam kvotovao post zbog kafane.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Nazalost istina je za glasine u svlacionici.
Nakon treninga tokom tusiranja Kaminski se sapleo od Panterov kurac. Tu je doslo do tenzije gde je Frenk pitao Kevina zasto ga ne smota da se ne saplicu ljudi, on je rekao da ga razvlaci u sklopu priprema za finale ABA lige. Veci incident je sprecio Tristan.

Verujem da cemo jaci izaci iz svega i dobiti Barsu.
 
Top