Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Stvarno nam je potrebna dilema ko će biti najveći (ne jedini) krivac ako Željko ne ostane? To je naravno Ostoja.
Opet ponavljam, setite se slučaja Trinkieri (jedini adekvatan trener kog smo imali od odlaska Vujoševića).
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.354
Reaction score
37.613
Stvarno nam je potrebna dilema ko će biti najveći (ne jedini) krivac ako Željko ne ostane? To je naravno Ostoja.
Opet ponavljam, setite se slučaja Trinkieri (jedini adekvatan trener kog smo imali od odlaska Vujoševića).
Dileme nema, isto kao što nema dileme da smo "sposobni" da ga isteramo iz kluba istog momenta... baš kao i upravu FK.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Stvarno nam je potrebna dilema ko će biti najveći (ne jedini) krivac ako Željko ne ostane? To je naravno Ostoja.
Opet ponavljam, setite se slučaja Trinkieri (jedini adekvatan trener kog smo imali od odlaska Vujoševića).
Nisam znao da nam je predsednik jedan od najjačih autolimara na svetu, čim on jedini ima toliku moć da se suprostavi oskaru i njegovoj mafiji
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.767
Локација
underground
Ako lobotomirana masa prihvati sns spinove da bi za odlazak Obradovica bio kriv bilo ko drugi osim Oskara, ( "koji se ne mesa u to" osim sto ga je proglasio za drzavnog neprijateljs) onda nema nikakve sanse da to sprecimo.
Ali ako Oskar shvati da masa nece to progutati , onda mozda , ali samo mozda imamo sanse da on od toga odustane.
Medjutim s obzirom da lobotomiranoj masi nikad nije bio kriv Tito, Sloba , Oskar....., dopisati po zelji , nego oni "oko njih " nisam optimista da se nece progutati i ova udica.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.832
Локација
Beograd
Kažu da Budućnost nije prisustvovala sastanku, jedino smo mi bili protiv. Naravno kada ćoravom ne bude odgovaralo, biće opet KKP krivac kao i za ABA.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
108
Reaction score
324
Čuj smrada grbovića..."moje zaposlene, dozvolili..." kao da je njegova dedovina.
Govnar ostaje Govnar. Sam je sebe od legende spustio u isti rang Vazure i Vucele.
Oskar odlucuje ko ce biti selektor repke u basketu i fudbalu, proglasava za drzavne neprijatelje trenere i Igrace a ne utice da li ce Zoc ostati ili ne. Ma Jeli, vidi kurca.... pa druze vredjas nam inteligenciju. Nismo mi ti da se olako pretvaramo u beskicmenjake.
Toliko se izgubio u svojim lazima da kao nije znao da li je Dule izjavio ovo za telekom a na slicno pitanje pre toga ko zapeta puška odgovara.
Vo imja oca, da ne znam bikog pored grbe bih pre pomislio da milan kalinic vise voli partizan.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.102
Локација
Академија
Остоја је по ко зна који пут испао кретен и показао се недостојан фунције коју обавља. На оном бизнис форуму на Копаонику је рекао да ће он тражити да Партизан и цзв добију "највећи део колача" од уласка Арапа у АБА. Зашто ти, дебилу, да тражиш било шта за Човићев клуб, што он то не тражи сам?! Овако, ми смо били уздржани на гласању, Човићева оба клуба гласала за. По мом мишљењу, ово је велики минус за управу клуба. Хоћемо дугогодишњу лиценцу за ЕЛ а не подржавамо пројекат иза кога то такмичење стоји. Због чега? Због пар стотина хиљада евра?! Од Остоје очекујем да се свим снагама бори да оба београдска клуба добију лиценцу у ЕЛ а ако је понуде само нама, нека је одбије јер ипак он не заступа само интересе Партизана, већ, очигледно, и нечије туђе.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.676
Локација
Beograd
Nije tako crno, belo, da ne branim ne daj Bože Ostoju, ali ovo je bilo ne zbog Dubaija, koji je samim glasanjem, bilo jasno da ima debelu većinu, nego zato što nisu pretvorili ligu u D.O.O. za sad.
Mislim da je Partizan upravo bio prvi taj koji je tražio veće pare od arapa ako žele da igraju ovde.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Zanima me zbog cega se ovoliko potencira prica na forumu da Zeljko nece ostati.

Elem, ako se to desi, da Zeljkov ostanak zavisi od bilo koga drugog, a ne od njega samog, onda definitivno treba da se ugasimo. Mada sto se mene tice, mogli smo da se ugasimo kada smo dozvolili da Dule Vujosevic bude onako oteran iz kluba.

I sta bi sa idejom da KKP bude samoodrziv projekat?
 
Top