Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
I koja je cifra na kraju? Jer citam da ce davati 1.7m godisnje a 800k su troskovi putovanja i smestaja
Znaci ostaje neka sica koja nama apsolutno nista ne znaci a sumnjam i drugim klubovima
Postavlja se pitanje cime smo mi onda ucenjeni da ovim potezom unistavamo nasu kosarku kada vec nemamo nikakve beneficije od el a ni novcano,a da ne pominjem gubitak sanse za trofej i titulu kao kad je makabi bio tu
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.050
Локација
Академија
Вечерас Срђан Ђоковић пева "Коси тата, косим ја" а Човке му терцира. Цех плаћа наш Остоја.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Koga briga sa našu košarku? Jebe mi se za ostale, kada su nas uništavali nikoga nije boleo qrac, jedva su čekali da se raspadnemo i još sada treba da brinemo za "dobrobit" srpske košarke. Dokle god se ovako budu ophodili prema nama, želim da nikada ništa ne osvojimo u bilo kom sportu...čuj osvojimo, da se nikada nigde ne kvalifikujemo, navijam za neuspeh reprezentacije na svim poljima.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.615
Локација
Beograd
Plus novac od TV prava koji tek treba da se obračuna, niko ne kupuje nešto ako se ne zna da li igraju, i tu će oni da investiraju. Da se razumemo, sport je u kurcu, kada sve ovo može, ali da plaćaju, plaćaju.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.146
Reaction score
27.963
Локација
Из Чикага (моји...)
Ovo je stvar koja se ne može zaustaviti i svi gledaju samo kako da od njih izvuku što više love. Svuda i u svemu. Ni košarka ne može biti izuzetak. Pa u snukeru su nedavno napravili prvi turnir, doveli najbolje svetske igrače i izmislili "zlatnu kuglu" nakon brejka od 147. Ko ubaci dobija 500k dolara. Ljudi se bukvalno sprdaju.
A što ste tiče NaŠe KoŠaRkE nju svakako nabijem nakurac.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
I koja je cifra na kraju? Jer citam da ce davati 1.7m godisnje a 800k su troskovi putovanja i smestaja
Znaci ostaje neka sica koja nama apsolutno nista ne znaci a sumnjam i drugim klubovima
Postavlja se pitanje cime smo mi onda ucenjeni da ovim potezom unistavamo nasu kosarku kada vec nemamo nikakve beneficije od el a ni novcano,a da ne pominjem gubitak sanse za trofej i titulu kao kad je makabi bio tu
To je da kažeš neka lova koja je zagarantovana samo ulaskom tog Dubai-a u ligu. Trebalo bi verovatno da bude makar još toliko kroz sponzore koje će oni dodatno dovesti i TV prava. Suštinski variraće to od kluba do kluba, zavisno od toga koliko pažnje privlače od strane javnosti. Ipak se širi tržište i ipak bivamo daleko zanimljiviji za javnost jer eto kod nas kreće ta "revolucija" u Evropskoj košarci.

Što se tiče uništavanja naše košarke, realno ako do toga dodje, za to ćemo biti samo mi krivi. Na nama je na kraju krajeva da li imamo želju da guramo naše igrače, prevashodno mislim na mladje. Dok oni iskusniji samo mogu biti zainteresovaniji, jer dolazi do tog priliva kapitala i jačanja lige. Sve u svemu mislim da je presudno šta smo mi izboksovali na zelenom stolu kada je bio onaj sastanak sa predstavnicima EL-a, ako smo dobro pregovarali i izborili licencu, i u ABA ligi to šesto mesto za naše klubove, moglo bi se reći da smo za promenu bili pametni i manje više izvukli maksimum iz svega.

Jedino nisam povatao da li zadnjeplasirani tim ABA1 ispada i na koji način zapravo klubovi iz ABA2 ulaze u ABA1.
 
Top