Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Posumljeni je bio poslanik i clan glavnog odbora sns., pre nego sto je preuzeo Partizan.
Sad vise nije nista od toga.
Daleko da mu zbog toga verujem , ne verujem mu nista. Sad se i Grbovic i novinarka prve izdrkavaju na njega
Verujem samo Obradovicu da li smatra da moze da nastavi da radi pod ovim uslovima iako nije potpisao pismo podrske Oskaru..
Ima tu jos stvari oko posumljenog koje bi rekao eventualno samo Radetu , iako je naivno pomisliti da Oskar ne zna to.
A moj odnos prema posumljenom ce biti njegov odnos prema Obradovicu.
Ako ne moze da obezbedi minimum onoga sto Obradovicu treba , ocekujem da postupi kao Danilovic.
Ako ne postupi tako , onda ce biti samo jos jedan kurac na biciklu.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Dok se Ostojini sektaski/licni interesi podudaraju sa Zeljkovim i Partizanovim, za mene je on ok. Ako Zeljko potpise novi ugovor, bice na mojoj pozitivnoj listi. Ode li Zeljko zbog njega, lobiracu da ga se nabije na kolac kao jadnog Radisava u Na drini cuprija. Jednostavno je.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Smradovi kao sto je posumljena podguzna muva, ne moze biti ni na cijoj pozitivnoj listi, ako je taj neko normalan u glavi.
Jedino gde je prihvatljivo s moje strane da on moze biti pozitivan je test na hiv virus, picka snsovska.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Iako nisam lik koji se bavi ovakvim stvarima, moram da priznam da mi je zapalo za oko :D
Interesantna statistika vezana za broj pratilaca na instagramu, u prethodne tri godine smo dobili oko 300k novih pratilaca, a kako stvari stoje, samo smo u poslednjih mesec dana dobili skoro 60k. Velika većina zaprati posle utakmica u EL kod kuće, što pokazuje koliko slike iz Arene zapravo obiđu svet. Svedoci smo verovatno najatraktivnijeg i najpraćenijeg košarkaškog projekta u Evropi ikada, ljudi dolaze širom sveta da gledaju KKP. Zato onakvi porazi kao od Reala sinoć ne bi trebalo preterano da nas pogađaju, mi proživljavamo našu renesansu u pravom smislu te reči. Naše je da uživamo i da se nadamo da će što duže potrajati :ziveli

1711119029710.png
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Kazem ja da se sinoc malo preteralo sa karatama bar gore. Ne znam kako je bilo stanje na 200 al na 400 skoro sa nije moglo sa se udje. A oko meni sve neki Rusi, Ukrajinci jebem li ga sta su i kako su tu dospeli.
U Areni do sada nije bila tolko guzva mozda cak ni za majstoricu prosle godine protiv cigana.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
A na Mondu ista vest, na slici Smajli. Ja već pomislih tužili ga zbog loših igara. :D

Znači Ostoja rešio da se obračuna sa ulaskom bez karte? Ah stara dobra vremena i Pionir kada uđe nas 20, pa jedan izađe da preparkira auto, pa onda kada uđe novih 20 sledeći izađe tetki da odnese lek...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
A na Mondu ista vest, na slici Smajli. Ja već pomislih tužili ga zbog loših igara. :D

Znači Ostoja rešio da se obračuna sa ulaskom bez karte? Ah stara dobra vremena i Pionir kada uđe nas 20, pa jedan izađe da preparkira auto, pa onda kada uđe novih 20 sledeći izađe tetki da odnese lek...
To je bilo legendarno. Sećam se...ako se ne varam, EL 2001? Igrali sa Cibonom, mislim da je bilo prvo njihovo gostovanje posle milion godina, cela ekipa ušla na tu foru dok su mnogi sa kartama izvisili.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Božić 1998, prvo gostovanje Cibone od raspada SFRJ. Stajao sam u ulazu na jednoj nozi, dok su mi na istoj nozi stajala još trojica. :D

Pokojni ćale i ja smo ispred hale dobili ponudu od 100DM za dve karte, samo smo oduvali lika.

Nije bilo redara u Pioniru kojeg nismo znali, ulazilo se na kakvu god foru hoćeš, ali se ulazilo. Čak i derbi gde cigani nisu dali karte ili je bio ograničen broj smo ušli svi preko istog redara pa su posle morali planiran prostor za naš kop na ulazu D da proširuju 3-4 puta tako da smo na kraju skoro pola tribine uzeli.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Onda je to bila prva utakmica nas i njih u EL nakon dužeg vremena. Ja se sećam da nikad lakše i brže nismo ušli pored onakve gužve. :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Božić 1998, prvo gostovanje Cibone od raspada SFRJ. Stajao sam u ulazu na jednoj nozi, dok su mi na istoj nozi stajala još trojica. :D

Pokojni ćale i ja smo ispred hale dobili ponudu od 100DM za dve karte, samo smo oduvali lika.

Nije bilo redara u Pioniru kojeg nismo znali, ulazilo se na kakvu god foru hoćeš, ali se ulazilo. Čak i derbi gde cigani nisu dali karte ili je bio ograničen broj smo ušli svi preko istog redara pa su posle morali planiran prostor za naš kop na ulazu D da proširuju 3-4 puta tako da smo na kraju skoro pola tribine uzeli.
I dobiju nas...
Ja klinac, secam se da je cale zapalio pljugu i izasao iz stana. Nije ga bilo neko vreme.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
I dalje hoćemo licencu, ali po našim pravilima...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Juce mi drug rece da nam Smajli posle ove sezone odlazi.
Kaze Turska ili Grcka.
Na kraju ce od mladih igraca da nam ostane samo Trifa.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Kazem ja da se sinoc malo preteralo sa karatama bar gore. Ne znam kako je bilo stanje na 200 al na 400 skoro sa nije moglo sa se udje. A oko meni sve neki Rusi, Ukrajinci jebem li ga sta su i kako su tu dospeli.
U Areni do sada nije bila tolko guzva mozda cak ni za majstoricu prosle godine protiv cigana.

A na Mondu ista vest, na slici Smajli. Ja već pomislih tužili ga zbog loših igara. :D

Znači Ostoja rešio da se obračuna sa ulaskom bez karte? Ah stara dobra vremena i Pionir kada uđe nas 20, pa jedan izađe da preparkira auto, pa onda kada uđe novih 20 sledeći izađe tetki da odnese lek...
Sad je modernizovano. Njih 3 slika iste sezonske, cuo ih sta pricaju i pustio ispred, usli lagano :D
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Hajde nisu morali da objave 24.000 ako ne sme toliko, ali zašto ne na primer 21.000 ?
 
Top