Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Погрешно си протумачио мој пост... Ја се нисам "повукао" само са тема које су везане за легенде и бивше играче клуба. Дакле, онај део који се односи на прошлост раздвајам од свих тема везаних за актуелни тренутак ФК Партизан. Остављам врлим стручњацима, "оданим" и пријатељима управе да се тамо запетљавају... :wink:
    Али много је страшније кад љубимац Гробара учини тако нешто... :wink:
    Хвала на одговору брате. Провалио сам то да имена неких пишеш малим словом,као што је Караџић,али нисам знао да је и Кежман у тој групи...што се тиче тога што је подржао зеца и бика,јбг не знам ша да кажем,јбг,свако греши у животу...
    brate kako je moguce da su Mobb Deep zavrsili sa 50 centom, bas razvaljuju, bar na ovim albumima koje ja imam...
    Нема на чему! Слика је ОК. А да смо лепи, не бисмо онда били Гробари... :mrgreen:
    Covece prosle nedelje ili tako nesto sam bio kod mojih u Sapcu i matori me udavio da mu pokazem neke fotke, naravno samo dial-up, strasno, bez komentara, ja sam odustao i ukratko mu objasni kako da otvori sledecu, covece pravo zajebana bolest, ne bih je pozeleo ni najvecem neprijatelju. Zamisli kletvu dabogda koristio dial-up:buhaha
    Joj, dial-up, na srecu sam se odvikao od te bolesti, i nadam se da ces je i ti sto pre preboleti.
    Sto ne otvoris nalog na gmail- u, bas je dobar, e upravo kacim jednu extra stvar, pa cu je smestiti u Mp3, preslusaj obavezno, bas je onako socijalna, i da pitanjce, da li si mozda skinuo Fari People od Nucleus Roots, isto je u Mp3, to mi je u poslednje vreme mega hit?
    Da, oziveli su pojavu rudeboys- a. tj, gangsteri su preuzeli primat i na muzickoj sceni Jamajke, cak ni legende poput Max Romea ne zele da saradjuju sa tim likovima tipa Sizzla Capleton i sl, mogu da preslusam poneku stvar, ima ih bas dobrih, ali generalno jedno veliko sviranje qrcu, mislim na dancehall. Da nemas msn ili gtalk, da razmenimo koju pametnu?
    Obostrano, ja se jezim na ovaj dancehall, i te likove, suvise mi jes sve to agresivno, ako me razumes
    Opa, novi momenti, polako se javlja interesovanje i za neke reggae ritmove, pozdravljam u potpunosti, ja sam iskopao neke meksikance i njihove blogove, pa sad malo skidam tih latino rasta, preporucio bih ti Sinsemilia, dosta dobri francuzi, miks svakakvih zanrova i hip hopa. Inace, da li je neka revolucija u planu? E da ja jos uvek nikako da se posvetim malo vise The Streets- ima, sve nesto cujem pesmu dve pa ajd dalje.
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top