Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jevrem

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • jao Jevreme, rastamane stari! utakmica što je bila, pa to je za pamæenje. Dakle navijanje, igra! Jao, ja utiske ne mogu da saberem! :))))
    E da nam je svaka bar upola ovakva :)
    ja ne pijem , tako da u 2009-tu uskochih trevezne glave. Da, da, vratih se sa sela... odmorih se mogu ti reci, ali sada mi ova guzva remeti nervni sistem :)
    U svakom sluchaju tebi sve najbolje zelim, mada chestitacemo se za onu nashu, ja bash ne praktikujem proslavu ove ;)
    Хвала брате, такође и теби и твојима моје најискреније жеље за наступајућу 2009! Пуно здравља пре свега, остало ћемо се снаћи...:wink:
    :ziveli
    ma zeza me msn.
    ma ne muchi me nishta...samo cele godine jurim posao , fax... malo mi je muka od te jurnjave, a znam gde god da odem da cu naleteti na bivsheg, a to se nece zavrshiti fino xD
    Drugo je to shto me smara sva ta trenutna jurnjava, shopinzi, KOJE MRZIM, skockane kuchke, pijani "frajeri", po 3 sata chekanja taxija kako bih sa jednog kraja beograda otishla kuci, koja je na drugom kraju ...a inache ne volim zimu...
    a selu i toploj pogachi nishta ne fali...samo opet kazem da nagovorim moje da ostanu sa mnom xD
    pa vidish... upravo sam se odluchila na ovaj potez jer ne zelim sa drushtvom da provedem novu :))
    hahaha, chak ovih dana cimam moje da ne idu na dochek, vec da kao porodichno dochekamo novu :)) a oni pizde, qliraju me xD
    evo drug bila malo kod bake ovih dana, najela se i naspavala i vratila u ovaj ludi grad. Odluchila sam da novu provedem na selu xD
    shto dalje od guzve i takozvanog gradjanstva...uz mleko i pogachu :)
    samo razmishljam kako drugarima to da saopshtim ...:/

    kako si ti?
    hahaha, pa i ja imam istu xD
    ali mi zanimljiva ideja bila ;)

    pazi ovo...
    Kad je žena najinteligentnija: pre seksa, za vreme seksa ili posle njega?
    Naravno, u toku seksa, jer je tad direktno ukljuèena u izvor inteligencije


    hahaha, jes da sam žensko, ali je smešno u pm, hahahaha
    Sprema se oluja, ode ti ZITO u P.M. :buhaha

    Videh je ali na odabrana ekipa,kod mene je ne vidim.
    Hvala ne pijem a klopao sam dobro :)
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top