Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

  • U grupi u svaštari æemo se dogovarati (uèlanio se i bitan), ne mogu ovako na tris trane na PM. pozzz
    hahaha..dobra fora...kaze radule da je i tamo u restoranu guzva , pola ljudi nema na spisku :( moracu izgleda sutra ranom zorom u bg pa da uzimam karte...jedno je sigurno - kartu cu naci makar crko :D
    ha ha , mozda nam je Saleta napala grupa poznata kao beogradska manguparija, ipak on seta gradom za 4 karte za spektakl...a i cigani bi da prisustvuju... :D
    Još smo svi isto godište 89... :D . Kaže mu admini da nikad nije bilo problema kod trebovanja. Tako da poènite da se nadate. Kreæem na stadion da podignem karte 2 sata ranije tako da ako bude gužbve u prevozu mogu i peške da stignem. :D. Ovo sam posla i Bitnom, biæe 2 karte za vas ili neæe biti ništa, bože pomozi ...
    jbg.probaj na dan tekme.pa i ako ne uðeš odgledaj u kafiæu.barem neæeš žaliti što nisi pokušao.
    Opušteno, i mi smo razbacani po sektorima. (neki imaju propusnice, neki kupili jutos karte, ja trebovao...). Zato i nema kome da dam . :D
    E možda æu imati kartu viška (još je za kop), a možda neæi mati ni za sebe... Zavisi ako me ne zajebu ovi preko trebovanja, valjda neæe ...
    one od 500 su 2500,info sa terena :banghead

    zašto nisi zvao 1970 ?! mogao si da kontaktiraš nekoga sa foruma da ti podigne.
    јбг,шта да се ради...нисам још кренуо сутра крећем па у наредних парнедеља...
    nada umire poslednja :D
    iæemo videæeš,nešto æe da iskrsne valjda.kako god bilo,dve karte ako nabavim je ti javim,jer æemo se jako teško snaæi da bude tekma po volji.sad sam u fazonu da uðem na bilo koju :buhaha
    хвала брате,ако затреба шта јављам:wink:
    колико ти трајао опоравак?мни најгое што ја мрдам прсте,али кад дигнем руку,шака самоо виси,немогу подигнем:? ал ај видећемо после терапија...

    како си се ти био сјебао?
    Javi se za karte EL VJ@ NS ... on moze da ide samo na lotomatiku i iz NS-a je
    ja verujem , samo malo nestvarno iz danasnje perspektive :) jesi reg. na JF forumu ?

    Procitaj temu Mitovi i Legende...ali od pocetka - to je blago :D
    ah pa to moze biti bilo ko , mnogi grobari su to radili :D salim se, ja i dalje ne verujem kad slusam one price kako je Pampi sa Trlajom usao na sever i terao ih da pevaju grobarske pesme...to sam procitao na JF forumu...a ovo na sta sam ja mislio je ona akcija kad je poveo napad na cigane...i da su tada cigani dobili zestoke batine..iskopacu ti sutra ako nadjem txt da procitas , ne secam se detalja vise ni ja...mnogo derbija je bilo :D
    Evo vratili su nam temu Counter-Strike... privremoeno.... Al možeš negde da naðeš server za CS ?
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top