Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

  • racun je 265-1100310005789-45
    poziv na broj ti je ona sifra koju ti posalju na mail...a i kad te bude zvala devojka da proveri recice ti sifru , pitaj je samo da ti objasni...uplatis u banci i za 5 dana ti stize kurir i njemu placas 300 din - ukupno znaci 2300
    Jel mi veruujes da sam hteo na kraju kad iznseu razove da napisem da bojkotujem....namerno su to uradili
    kod mene pomerili sad zbog uneverzijade ispite za kraj maja (umesto sredina juna)... kod tebe ?
    Brate jel si sredio CS posto Raduletu treba ekipa za sparing pa da opalimo malo?
    a taj lonac je tek prièa za sebe.
    moja sestra bila sa njim u vezi pola godine,lik je bio lud za partizanom.uzimala crno-bele šalove od njega da ona nosi.jebali ga njegovi narkomani i ekipica iz PK,što su ga zavrbovali...majmun jedan,bog da mu dušu prosti.
    unistio sam se finansijski...ne znam ni danas da li cu ici...a kako cujem po komsiluku bice zanimljivo - pre utakmice sam tu a da li cu uci na stadion...jel ti se javio neko da dolazi da pijemo pre tekme ? znam da radule dolazi a neki su vec u NS-u :D
    nešto si mi sumljiv u zadnje vreme te nešto nema tamo se provlaèiš sa novinarima,stalno nešto muvaš,ne kladiš se više,da nisi postao jedan od njih,da nisi prešao na svetlu stranu:buhaha
    Pisalo je " Izadji iz mraka , budi jedan od nas " Firma... :))) jbg mene je crna boja i mrak vise privlacilo :D
    pa èekaj zar nisam u pravu za parenje :buhaha volem partizan volem partizan !
    seæam se parole od pre jedno 4-5 godina kad su poèeli da vrbuju.na svakom zidu je pisalo 'Budi Novosaðanin,budi jedan od nas' :buhahatada mi je to više delovalo ko poziv na parenje,nego na ideju koja treba da utièe na neèiji izbor...
    Juce uvece i danas sam sve pukao...ali sve... :( na ruletu...i vise necu da se kladim/kockam itd ... samo sam sebe uvalio u probleme sad a imao sam dosta para
    NECE PARA U POSTENA COVEKA :(
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top