Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

zugrobar

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • oæemo neki kanter skoro ... ? skino sam peè i evo malopre sa peæencem igrao ...
    Imas na forumu temu Prijava za dobijanje Slotova tu se prijavi
    мени ушло тек навече,радили су нешто..имам по бар борби дневно...има неки лимит,бем ли га
    ma kaèim,al mi atributi isti i dalje :)
    inace malopre sam gledo tvog borca i vidim da su mi atributi veci od tvoji h :))
    сад и ја провалих да ја ништа не дирам да се они сами туку :9
    који сам кретен :)
    само ме интересује како се повећавају способности,ако први провалиш јављај :)
    Ne znam za povecavanje atributa, a mislim da dok se sibaju ne moras da pritiskas nista, sami se sibaju! Nisam siguran posto i ja ovo igram 2 dana:wink:
    како да повећам атрибуте тамо?
    имам већ 5-2 скор,али се и даље једва сналазим,како се шта ради,ја само лупам стрелице и спејс бар и иде ми :)
    ал ми опет треба твоја помоћ :)
    Mozda je do rutera.Imas mozda isti IP kao i neko koga samo banovali i onda benujemo i tebe.Verovatno je to
    ja radim sad skoro svaki dan tako da teško ... radim do 1. jula ... posle æu se iscimati da organizujemo neki CS... vidiš da smo svi zamrli ...
    pa kad budemo uplacivali calnarinu za server tada cemo dodati jos Cw.za nekih nedelju-nedekju ipo...javicu ti,a ti bani na server kad budes mogo i hteo,pa ako ima nekog cepaj
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top