Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

jagodinac

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • brate sad sam stigo iz pariiza ,bio sam tamo kad te je pasa zvao sto se tice tekme ici cu ako budem u pariz!!
    kazi mi kako planirate da idete!!!
    E desi Jagodinac ... U nedelju 27. februara idemo za Luksemburg gde igraju nasi rukometasi, pa ako si zainteresovan, javi mi. Kazi onom tvom pasi da mi javi jel ce da ide, posto se ne javlja na telefon. Pozdrav
    e ajd posalji mi broj od onog tvog pase, izgleda da sam ga izgubio...
    dobro ali na njihovom sajtu pise da je ostalo jos 2000 karata!!
    inace ja krecem sa pasom u utorak u 10sati iz pariza i kaze da ima tri ipo sata puta...
    Sto se tice karata one ce morati da se uzmu na licu mesta ispred stadiona, tako su mi rekli ovi iz Juznog Fronta, a tako je bilo i prosle godine u Brizu.
    sumnjam da ce ih biti na blagajni. Videcu sa ovima iz Ciriha... cujemo se.
    Desi bre jagodinac. Ja idem sigurno za Brisel. Neznam koliko ce nas biti, jer je dosta njih na odmoru. Kako cemo za karte ?
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top