Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

gravedigger

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Pa onda bi išao okolo dužim putem , prije Sombora se odvojiš za Kljajiæevo i ondau Kljajiæevu pitaš za sokolac tuda ti je bliže duplo , samo što neznam kakav je put. U obavezama sam ovih dana pa ti se zato ne javljam!1
    Evo ovako , trenutno samu gužvi javim ti se veèeras za preciznije informacije, po meni najbolje ti je da od Osjeka nastaviš sledeæom maršutom Osjek-Erdut(granièni prelaz) -Bogojevo-Srpski Miletiæ-Stapar-Sombor, pa se onda odvojiš prema Kljajiæevu i onda prema Baèkoj topoli koliko sam video to selo je u opštini baèka topola nedaleko od nje. Što se puta tièe ne oèekuj bog zna kakav put ali u rangu je svih puteva sliène važnosti u Srbiji tako da nije ni toliko loš. Javim tii se veèeras žurim u poslu sam.
    E brate, nemam ja pojma gde je taj sokolac, to pitaj Èaliæa, on ti je takoðer iz vukovara i on vozi veæ duže vreme tako da zna verovatno gde treba da ideš...pozdrav!
    registrovao sam caleta,sada ce ga banovati u roku od omah :)) moram sliku da mu stavim koju hoce i neka pise,morao sam i ja nekih par poruka da ispisem kako bi ga admin...registrovao.

    momcilo!
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top