Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

  • e izvini sto ti nisam ranije odgovorio,sad sam tek video poruku...pocela je prodaja jutros u 10 i to 1000 karata ima u slobodnoj prodaji...svi koje ja znam,a da idu na utakmicu imaju godisnje karte...pitaj nekog od urednika da ti pomognu,njima je lakse jer su iz BG-a...pozdrav za tebe i nadam se da ces se snaci za karte
    Pozdrav brate srbine od Grobara iz Vukovara Sao Krajina (trenutno okupirana srpska zemlja) proèitao sam na forumu da tražiš dve karte za tekmu u Kruševcu slušaj ovako mislim da æu moæi da ti naðem 2 karte za jug definitivan odgovor æu ti dati u sredu mene nikakva zarada i provizija ne interesuje ako ti naðem 2 karte kupuješ ih po ceni koja je aktulelna za sve a to je 250 dinara! Pozdrav
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top