Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Boris-NK

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Ja sam pre revansa sa apoelom kad su me iznervirali napisao da necu ostavljati komentare dok ne udjemo u LS :)
    Ma da,umreti uz KKP je slatka smrt

    p.s. cuvaj se, ako nastavis ovako sa "strucnjacima" na temi fk partizan doziveces infarkt:)
    Ha,ha verovatno si me pomesao sa nekim.
    1.Bio sam deo tog JUGA 20 godina.
    2.Dolazio sam na tekme 92 , 93,94 kad nas je bilo 300-500 na celom stadionu
    3.To sto se pozivam na JUG je samo konstatacija ,a ne argument za mene
    4.Vise nisam deo juga ,jer mi je grozno mesanje politike u Partizan , a znam da ga na Jugu ima mnogo, a i klinac je pristigao pa mi nekako sigurnije na zapadu
    5. Slobodno budi malo tolerantniji pri odgovorima jer tako samo izazivas kontraefekat , cilj foruma nije da se svadjamo vec razmenjujemo misljenja.
    Pozdrav !
    e izvini za ono sto sam ti reko da izadjes,nesto smo radili pecancu u vezi njegovog kompa posto je nesto sjebano....da sam znao da si ti,zamolio bi te lepo.
    SREÆAN ROÐENDAN BRATE MOJ !!! :ziveli, sad imaš isto godina ko ja :D ... bar još malo ...
    брате иду ли Гробари Нк организовано на дерби?ја у Нк студирам а чуо сам да постоји солуција да се иде на дерби па знаш ли ти нешто више о томе и има ли мјеста пошто бих и ја и те како ишао?
    Bani malo u CS grupu, ozbiljno razmatramo da zakupimo server ... Djura je sve objasnio !
    Nije problem ako ne možeš veèeras na CS, samo reci ! Nemoj da kuliraš !:banghead
    u èetvrtak ! danas badnje veèe, sutra božiæ + tekma, tako da u èetvrtak bi bilo idelno. Biæe vremena da se i svi obaveste. Probaj ti da iscimaš Djuru da igra, jer izgleda neæe da prièa sa nam smrtnicima.
    jel hoces da igramo sutra u 19 h?juce nije bio admin taj ortak nego neki retard i sve zajebo
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top