Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Shone

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Pozdrav, procitao sam tvoj komentar u vezi sa Borusijom D. i Jirgenom Klopom. Ako mozes samo da mi napises fore ili neke najzanimljije inovacije koje koristi Klop. Posto mnogo volim fudbal i sve sto ga prati (pratim kad god mogu utakmice, treninge, citam o taktikama, psiholoskoj prpremi..) bio bih ti zahvalan da mi to napises posto vec imas izvor info. Ja to cisto radim iz hobija.

    Ja znam da u pripremnom periodu igraci Dortmunda sa strucnim stabom od 7h do 8h ujutru voze bicikle, nesto kao mauntin bajk (po nekim brdima i palninama). Zatim od 10h imaju uobicajen trening, izmedju Tur de Fransa:D i tog treninga je lagani dorucak, ali ne ono da pojedes kilo mesa, kobasica, pola kile hleba:D , jer ti je planinski vazduh otvorio apetit, vec kao u hotelu-parce hleba nesto namazano i caj ili casa mleka.

    Posle jutarnjeg treninga, ide odmor i rucak, a tamo nege oko 17-17.30 je drugi trening. Zatim neke analize, odmor, vecera i spavanje.
    Pozdrav Shone,
    hteo sam da te pitam nesto preko PM, ali ti je inbox pun. Ako mozes i budes u prilici da obrises neku poruku kako bih ti posalo moju poruku.
    Grobarski pozdrav
    vidim imas veoma dobar avatar !! :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top