Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Brate ako kontaktiras s nekim ko bi mogao da mi da informaciju kakav je odziv Grobara za ovo, konkretno za mejlove poslate FK-u, posalji mi poruku ovde ili fejs, da bi poslao ovoj devojci, posto pise o nasoj reakciji, kao sto sam napisao vec gore. Hvala unapred.
    Druze, voleo bih da ti pomognem, ali ne znam stvarno. Ako ja idem (a najverovatnije idem), idem sa svojom grupom iz mog grada. Svi imamo sezonske karte. Evo, kunem ti se, da imam kartu (za Grke, ne sezonsku), tebi bih je dao dzabe. Vidim da imas zelju, a da si jako daleko i da zivis na Kosovu... Pitaj nekog sa foruma, koji je iz Bg. Pitaj na temi, pitaj Munju? Ja bi voleo da mogu da ti pomognem i da ti kazem kako da dodjes do karte, ali stvarno ne znam. Nadam se da ces na kraju uspeti i vidimo se u Pioniru! ;-)
    Sta mislis druze, ko moze da mi pomogne oko kupovine ulaznica za ciganijakos. Saljem i pare i unapred i placam vise samo da dodjem do karata i da ne prelazim 700km uz qrac. Molim te pomozi. Poz sa Kosova, Aleksandar.
    Nama je igraq i hemija glavni problem. Sporo sve tece. Kakvi cigani, molim te...
    brate šta se radi???ja se bojim da gubimo titulu ove godine...cigani se opasno pojaèavaju...
    Ma naravno, razumem ja to, i mne nerviraju svakakva lupetanja, ali posto je mirno po pitanju pojacanja, samo da pomenem, a neko ga je i pre mene spomenuo na nekom (meni nepoznatom) forumu. Nekoliko posta iznad mene... Pk je, znam ja sve. :) Pozzz
    Jedina moja zamerka na tvoj racun sto prenosis nagadjanja sa drugih foruma. Sto dovodi do nagadjanja i lupetanja oko toga ovde bez potreba i nije dozvoljeno po pravilima foruma. A kontakt sa igracima i informacije odatle svaka cast, skidam ti kapu. Pozzz
    Posto mi munja brise post, moram ovako.
    nikakav napad na tebe, naprotiv, jedino tvoj post i volim da procitam, "savet" da uopstis informaciju je iz razloga da ako se ne desi ne trpis napade bez razloga.
    Pozdrav
    Lesic izgleda jos nije, ali najverovatnije hoce. Sigurno je da ce bar prvu godinu provesti u B timu, za ostalo cemo sacekati...
    Pricao sam sa jednim momkom koji trenira sa njim u Superfundu. Kaze da razbija. I da je fizicki veoma jak. Mislim da bi se uz Miloja odlicno uklopio. Po meni najvaznije nam je u ovom trenutku naci dobrob pleja. Sve ostalo ide dosta dobro i obecavajuce...
    Pa ja ga najavio nedavno, evo izgleda da ce se ostvariti :) Dule ga je bas pohvalio na probi, izgleda da mu se bas dopao. Razbijao je u Superfundu u B ligi, a najjacu utakmicu je odigrao protiv Zvezde 2! :) Nadji ono sto sam pisao o njemu na "KK Partizan", ima i njegov profil i statistika, mogao bi da nam predstavlja pojacanje, pravo osvezenje i iznenadjenje za mnoge...
    Slazem se...i ja imam puno poverenje u Duleta.
    Voleo bih da napravimo korak dalje...u uspesima kao i u celokupnoj organizaciji kluba. Mislim i na rezulatatske uspehe kao i na podizanje imena i organizacije kluba. Tu sam malo skeptican...jer su tu pre svega potrebne pare koje mi izgleda opet nemamo. Nazalost rezulatski uspesi nisu popraceni napredkom u organizaciji kluba. Da nije tako mi bi smo vec imali tu A licencu za evroligu i bili svetlosnu godinu ispred cergara i ostale boranije sa ovih prostora.
    Nema nista konkretno jos... Mani ti cigane, sto se za njih hvatas? Meni su dovoljne Duletove reci:

    - Nastaviæemo da tražimo dobra pojaèanja i ne gubim nadu da æemo i ove sezone uraditi ono šta smo radili i prošlih, a to je da nadoknadimo kvalitet koji je otišao sa nekim igraèima iz kluba i ponovo ostvarimo najviše rezultate - rekao je Vujoševiæ.


    Budi bez brige...
    Pozdrav prijatelju,

    Ima li kakvih vesti o pojacanjima?
    Pocinjem da se pomalo nerviram...ne svidja mi se kako je krenulo ovo...
    Cigani dovode sigurno Markovica...a izgleda da su spremili lovu i za jos pojacanja. A mi za sad nista konkretno...ne svidja mi se.
    Dragi prijatelju citam na sajtu da spekulises sa nekim imenima koj bi mogli da pojacaju nas KK Partizan, pa bih te zamolio ako mozes da mi odgovoris na ovu poruku koj igraci su sigurni kao pojacanja za sledecu sezonu. Unapred ti se zahvaljujem diskrecija zagarantovana.

    Pozdrav Marin
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top