Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale_Ilic

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • brate fazon je što mi se baš ide,ali sam se pre koji dan vratio sa mora,pa sad gledam kakav sam sa kešom,znaš veæ kako je ,a i ubija me opet put,išao sam 24 sata do mora :D
    ni ja još ne znam šta æu...
    http://www.gigatronshop.com/products/show_product/20427/2

    Nista bre :D da,odmah moze da se skine kod nas u srijedu,samo prevod na sprski ne mogu odmah da nadjem,tek uvece ili sutradan...GLedas li Heroje?
    Sale ces neki CS da organizujemo, nas par samo, upadnemo na neki server i picimo! Hoce i Maler :D
    Video sam i sa strane je prazno bilo, ne znam stvarno sta bi mogao da bude razlog, ne verujem da nisu dolazili zbog fudbala!
    E brate ne znam jos, u bg-u mi je sezonska kod ortaka pa u cetvrtak cu da je vidim! Javicu ti kad vidim, a provericemo i to za ulaz u cetvrtak :D
    Ako se bude poklapalo pokusacu i ja na sve nacine da odem na kosarku,oni vise cijene grb koji nose...!Mada mislim da ce pomjeriti kosarku...
    Citas mi misli :D salim se,ma onako pitam,dolazim 5 novembra,pa da vidim koje su cijene i sanse da dodjem do karte,valjda ce je pomjeriti...
    ne zalazim ovde uopste...jbga...ali tu si ti da me usmeris na najzanimljivije teme :)
    Jesteee :D :D :D The next season of Heroes (entitled "Volume 5: Redemption") is set to premiere on September 21, 2009 -
    Jedva cekam :ziveli
    Bio sam na zasluzenom odmoru,ja sam kanter prestao igrati,ali ga nisam obrisao,tako da mogu kad god hocete :) Navraticu kasnije do grupe da se javim ;)

    Nema ni tebe,kako posao?Kako faks?
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top