Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

  • Ceo dan sam bio zauzet,sad videh ovo za Sturm sto si mi poslao.
    Malo su oni prepumpali to, nije im igralo pola tima, a oni su nesto pricali da ce poceti sa omladincima, inace i Sturmu su povredjena dva najbolja igraca, tako da sa te strane najrealniji je bio X sto je i doslo. Daj Boze da si ulovio. :)
    Inace, prijateljski savet, nemoj mnogo da se oslanjas na Sturm ove godine u prvenstvu, brat bratu jos lutaju, od proslogodisnje forme ni traga ni glasa.
    Nisam,moram pogledati :D

    A taj...jel to naucna fantastika? :D kucaj u google Maler Alba Homemade :D
    Bio sam i ja u toj grupi,al sam skoro izasao...nesto me Admin nervirao statusima :D
    Odakle ti ona slika sa Nuklearnog Otpada,od koga si je skinuo...kako je dobro uradjena
    Поставио је Жикс нисам ни приметио , значи ово се поништава па идемо даље од суботе ... поздрав
    Никаква сметња ...:D Питање је на месту , али ја појма немам чисто сумњам да је неко сачувао резулате ал сад ћу да проверим па ти јављам .. ;)
    Хвала на подршци за Алму :D ДО КОНАЧНЕ ПОБЕДЕ!!!:D

    Како су уредници кренули,мораћемо да бојкотујемо :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top