Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Hvala, pozdrav i za tebe iz Krajine:wink:
    brate jel imas mozda pesmu koja ide ovako:

    Sportski duh ga uvek nosi,
    i ljubav u sport tom,
    nikad,nikad pokleknuti nece,
    uvek veran klubu svom

    Sirom sveta svi ga vole,
    igra fudbal kao san,
    sportsko drustvo bit veliko,
    moze samo Partizan.

    Parti,parti,Partizan,
    parti,parti,Partizan.

    inace uradjena je kao teski narodnjak
    pozdrav
    Сатисфакција ти је титула, а могао бих частити и пивом ако се кад видимо :)
    Свака част за аплоад, већ се све песме врте на виманпу, па тако наредних... Ко зна колико дана :)
    Into the blue - u filmu je njena uloga takva da je stalno u kupacem sto ne može biti lose :D
    Nego kucam ja al nema ništa - jedino mi izbaci stranicu www.vašisnovi.net al ne vjerujem da je to :D
    brate necemo tako, ja sam vec dugo na cekanju. Nema tako, preko reda :D
    imas na PM... nego vidim i tebi se svidja Jessica Alba - brate stani u red :D skoro da nema filma koji nisam odgledo u kojem je ona !
    ma i to sto kazes, ali u hrpi fb gluposti ( koji si lik iz sreije soprano, koji si moj il sta ja znam, te idu dva majmuna jedan je majmun a i drugi isto i ostalo :roll: ) lijepo je vidjeti svijetlost na kraju tunela - nas Partizan :D
    Ma i ja ne podnosim te grupe ( a pogotovo admine još kad krene smarat sa porukama o - ajde ljudi, što smo stali sa èlanovima, znam da smaram... ) aa ja odma odgovorim vrlo pristojnim rijeènikom :D , al ove sam clan samo zato što stalno objavljuju neke dobre slike, uvijek nešto starije , iz 80- ih .. Kaznena ekspidicija i tak to :D
    Ma iz grupe NUSKNVP sa fb :wink: al bas je dobro uradjena, slazem se, zao mi je sto nisam ja autor al jbg nesto mi slikanje nije jaca strana :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top