Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Enslaved

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Не могу да дајем репутације па ћу ти само рећи :respect за стихове на теми Кошарка у Србији и региону :D

    Поздрав брате:ziveli
    Realno:
    1) ABA Liga
    2) domaæa liga
    3) Kup

    Bitan je svaki pehar, ali ABA i KLS bi bili pun pogodak. ABA zbog EL, a domaæa titula zbog nastavka niza.
    Meni se viša sviða verzija u kojoj ti dižeš u vazduh kolektor. (a posle ideš da dovršiš posao u Železniku) :D

    Jebi ga, danas nismo mogli ''vola da ubodemo''. :wink:
    Napisao si post bez ironije, još struèna analiza, nikog nisi oterao u pm (malo si kirtikovao centre...) ja reko ko je bre ovo? :D
    Ne kapiram?
    Ne koristim last.fm
    666, the number of the beast :)
    Ja samo da se iznenadim da te niko nije banovao u meðuvremenu :D nije više ni ostalo mnogo ljudi da se banuje..
    Mislim da je to bas tvoj copywright, ali posto stoji Enslaved approves znaci da je ok da se ponekad koristi :D. Doticnom dajem 24h :D

    hvala za rep

    pozdrav
    Matori, samo da ne bude zabune, nisam feget, nego se spremam za Uzmi Tole petu titulu sezonu, pa mi ovo simbolizuje nasu borbu protiv cigana ;-)
    Ens,imas na Press-OnLine-Sport-Beogradski klubovi oterali Bobu
    malo za promjenu - moj omilljeni crtani sa glavnim likom zutokljuncem :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top