Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jegda

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Па неће то скоро бити, али кад буде, снимићемо... Под условом да нађемо камеру која може да снима 8 сати хехе ;) Поздрав!
    Ок, нема проблема, не вјерујем да си заборавио али за сваки случај- други члан је Гробар_95 :)
    Važi samo mi javi,ako ne, da cimnem nekoga. Cenim da æeš nam se pridružiti u dostojanstvenoj borbi protiv kriminala?
    jegdoslave aj uèiniš uslugu drugu. uzmi 4 karte za istok, mi ti refundiramo u subotu a možemo i na limunadu da te odvedemo. :8)
    da nam ne sašije ðura i ne povuèe smrad karte ili smanji kapacitet do subote.
    Oj oj! Ma jesam, cituckam stalno, nego me nesto mrzi da pishem :D
    Ide sjajno, zur ima sad 15-og.. prvo smo u pancevu od 00-02 (Dom Omladine), a potom u expo centru, Hernan Cattaneo, pa mi posle njega... :)
    Sta ti radis, `si dobar?
    Поздрав ... е ове станаре што спомињем а има их можда и стотинак смештени су на другој страни , негде преко пута оног скретања за " прокоп " ( где се налази кружни ток ) , они користе улаз који се тамо налази ( то знам зато што ми рођак станује тамо ) и немају везе са овим улазом код ресторана Партизана ... у сваком случају није ни битно .. битно је то да смо ето добили место новог ходочашћа ... УЗДРАВЉЕ !!! :ziveli
    neæete nas oderati, jer neæemo izgleda ni doæi. ne može troje da nas se nakupi da sednemo u kola....:banghead
    ako ne budem za sledeci vikend isao do sela naravno dolazim da ih oderemo
    Nemoj Maestra da cimaš iz Niš da ti dolazi,valjda možeš nekoga u bg da naðeš za basket :buhaha E da vidim sudar titana Dimitry VS Žiks pa da mrem! Dolazimo striktno forumaški, pravila selekcije su vrlo jasna! :D
    Imam onaj sa èetiri 6tice na kraju. Cimamo se za dalji dogovor. Odoh da kuntam.
    aj videæu sa dimitrijem stojanèetom brmbom ako oæe i tulja pa da se nakrcamo da vas posetimo i oderemo.vi s one strane save i mi iz srema i baèke, respektabilna ekipa može da se sastavi. :D dekinos sam težak al videæu da se organizujemo recimo tamo za nedelju ili sledeæu sredu.sutra gledamo basket nas par sa foruma zajedno, dogovoriæemo se pa ti javljam kad i kako. cimni tamo boksu, borisa, žiksa ,munju pa da se malo okupimo.
    evo živ, tražim poso,diplomirao u julu i tako. mogli bi taj basket, pre neko veèe nas par ovde kod nas na keju opikalo do 3 ujutru i tako.možemo se pokupiti jedan dan nas par odavde pa da opièimo na adi neku akciju? šta ti jbt,si živ kako studije?
    идем, подразумева се, али ови данас померише почетак за сл недељу, ал опет идем :)
    пусти ми на пм, сад ћу и ја теби пустим мој нови, промених и ја број ;)
    Хвала матори, нисам би дуже на форуму па тек сад видим поруку :)
    хвал још једном ;)
    Е јбг,много си пропустио што ниси пратио легенду.
    Од сада обрати пажњу на њега,пажљиво бира постове и само у пробраним тренуцима :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top