Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VJ@NS
Reaction score
1.486

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • pa, realno kad bi se otvorio i iskreno napisao sta mislim o njegovoj igri verujem da bi vise od pola foruma skocilo i reklo da sam ciganin najgori i kako sam smeo to da napisem nasoj legendi. :D
    Poslao sam i maestru pm....cimao sam boksu. Zvacu Zyxa u toku nedelje...bice basketa:D
    Pa ako se potrpa cela ta ekipica koju si nabrojao, ispasce vas jeftino taj izlet :D

    Cujemo se jos do tad...Koristim inace samo onaj 060 br ako imas
    Evo privodim kraju, malo oduzio, jbg zajebavalo se, putovalo se :D.
    Jurim neki master preko sad, ne radi mi se i dalje :D...
    A za basket, moze stvarno da se iskombinuje. Nece jos lepog vremena puno biti, sad ce odvratne kise.....
    Sta ima matori? 100 godina....si zavrsio studije? Kad cemo basket?
    Неће Мића ни у прву.Претерују га.Свака част Пери,али јебем му матер гласаш за најбоље играче,не играче које ти готивиш.Пера ће уз Милоја имати највише гласова.Нереално,иако га готивим ко брата рођеног.
    Чуј деда...
    Сад сам сконтао да смо га сјебали,јер на беку има велику конкуренцију,а Милоје на четворци има само Новицу.
    Пу бре.
    Provalio sam da je alkohol zasluzan za otvaranje duse, ma nek si mi ziv i zdrav samo :)))))))))
    lud, nego sta :D steta sto je izasao Djus, da bude jos bolje...al treba ih gledati samo uvece kad popiju, tad je prava zabava, ovako preko dana nesto rade, pleve bastu i tako to :D haha moracu da prekinem da gledam postacu ovistan
    Ziv sam, mrdam...Postao sam malo pasivan pa se ne logujem..samo citam...gde si ti covece sta ima...planiras li bg skoro...ja za ns nista pre juna...opet isto jurjnava za stanom...cimam tad za neko pivo. Je l ti ostao isti br?
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top