Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

  • Slusaj ti prepametni pametnjakovicu i veliki,, srbine,,....nemoj mnogo da se pravis pametan i da ocenjujes moje pisanje.
    Kad napunis dovoljno godina ...obavezno da mi se javis.
    Ne izigravaj nekog lika!Niko te nista ne dira i ne pravi se mnogo vazan!
    Od vas djivdjana mi je dosta.
    "lomljenje kostiju", "gornji Srem" i "Srpsko Vojvodstvo"...pozivanje na neko nasilje nije rešenje ako si na to mislio. Gornji Srem je šta taèno ? a Srpsko Vojvodstvo kako ga ti nazivaš u ustavu se naziva Autonomna Pokrajina Vojvodina.
    Pozdrav.
    Da ne spamujem temu odlucio sam da ti odgovorim ovako. Akademija jedino od celog kompleksa pripada ulici Dragan Mance, stanari iz "Vojne" koju si pominjao pripadaju drugoj ulici, posto je ulaz za njih s druge strane, preko puta ulaza u restoran "Partizan". Steta i ja bih voleo da mi pise to u lk.

    :ziveli
    Kazne zavisi od tezine, vremenom se brisu. Trenutno imas 6 poena. Sa 7 se ide na kraci odmor. Pa sa 10 itd
    Recimo 3 poena ti se brisu 10.06 a jos tri 17.06
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top