Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

diego_armando

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Tebra, svaka čast za profilnu! Koča Popović, najharizmatičniji komunista, veliki gospodin i pre svega veliki vojskovodja. Hvala njemu i Peku Dapčeviću, za naš Partizan.
    Nemoj pogresno da me shvatis burazeru... Al koji ce ti moj taj Koca Popovic? Jebena Titova slihtara na kraju krajeva... Ima i nesto simpaticno,ali...To mislim ako si Srbin. Ako nisi, naravno nikakav problem, da si ziv i zdrav, onda i djene djene. No hard fellings. Cisto ono... Uvek mi padne na pamet kad vidim. Pozdrav tebi licno
    Одакле су твоји? И ја сам пореклом из Херцеговине.
    totalno su mi nejasni oni koji stvaraju famu od jucerasnjeg "poraza" u solunu. tu nema nikakve price i tacka. igrao se vise nego prijateljski mec u kom su nasa braca bila spretnija.

    takodje, i mene jako interesuje sta se desava na relaciji zuka-tomic. moze li neko bilo sta da kaze iz prve ruke? meni se cini da se brazilac priprema da odleprsa, ali jebi ga...krivica je ipak vise njegova. nije smeo preko stampe onako da reaguje. to mu najvise zameram. i cifra bi se, verujem mogla "doterati" na nesto pristojno, ali ne i nemoguce(kako se tvrdi da je on trazio).
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top