Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

hrza

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • е јел можеш да ми урадиш позадину за Гробаре из Сремске Митровице
    Vidim da si pisao ranije na temi counter-strike, Mi sa foruma smo sinoæ igrali 5 na 5 , oš ti ? Bani malo na counter temu pa da se dogovorimo svi.
    E brate resio sam problem, fora izvadio sam karticu ocistio je, izgrebo sta sve nisam radio, i vratio je... radi dobro sad..,
    e da li imas softver za fon, ima nekih fonova koji sam uz pomoc njihovog uglavnom glupog softvera omogucavaju konekciju sa fonom, tipa prebacivanje slika muzike i sl
    MA dao mi buraz neki siemens e61... E sad, kupio sam za njega Mini SD karticu, ubacio u fon, skinuo sa neta drajvere, ali kad povezem telefon na komp (preko usba) na telefonu pise connected, na kompu pise removable disk g, ali kad uradim dvoklik nece da udje, tj. izbaci obavestenje Insert a disc into drive g...POMAGAJTE LJUDI KO BOGA VAS MOLIM...
    'De si Hrzo kutjo stara????Evo nista radim po ceo dan ,ne znam di mi je dupe a di glava:D Sta ima kod tebe?:)
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top