Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

1. Stinger

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Igrač po meri cigana. Star, sujetan, ne igra ozbiljnu košarku od 2017. a zadnje dvije godine nikakvu i misli da je popio svu pamet svijeta, iako je glup kao ona stvar.
  2. Stinger

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Prizeljkivao sam da ode kod cigana.
  3. Stinger

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Počivaj u miru Radovane, zadužio si mnogo Partizan.
  4. Stinger

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Može da ostane tamo, da mu se francuzi dive, samo da se vise nikad ne pretlja sa Partizanom.
  5. Stinger

Uprava i marketing

Zašto bi Željko išao 15 koraka nazad?
  6. Stinger

Uprava i marketing

Oni to zbog Partizana.
  7. Stinger

Uprava i marketing

Sad polako da se maknu iz FK, jer pitanje je da li će FK postojati do kraja godine, ako ostanu.
  8. Stinger

Uprava i marketing

Logično, kao što je i rekao da se skupština nije održavala zbog korone i zbog toga što je on bio bolestan.
  9. Stinger

Uprava i marketing

Nemaju pravo glasa, jer su maloljetni.
  10. Stinger

Uprava i marketing

Ako je izbor pao na Ostoju i na ovog kom ni ime ne bih pomenuo, onda obje ruke za Ostoju. Vučeli ne bih dao ni tezgu na Kaleniću da vodi, a ne Partizan.
  11. Stinger

FK Partizan 2022/23.

Lijep dan danas. Mi razbili ove, Lazetic uzeo bod ciganima, tako da sam ja, koji sam se sinoc dezinhibisao od alkohola, nakon utakmice potpuno oporavio i dan zavrsio sa istrcanih 15 km.
  12. Stinger

Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

Ima logike.
  13. Stinger

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

@GoxyBG04 Rekao bi čovjek da igramo Premier ligu i LŠ, kad pročita tvoj post.
  14. Stinger

FK Partizan 2022/23.

Bili smo bolji od gurbeta, nažalost to mi je u ovom trenutku dovoljno. Diabate trči za sve pare, kao da mu nije Miša Filipović kondicioni.
  15. Stinger

FK Partizan 2022/23.

Danas navijam za Partizan, protiv cigana i protiv vazure!
  16. Stinger

FK Partizan 2022/23.

Ja se nadam samo da se ne obrukamo. Već dugo u Partizanu nema partizanovaca, tako da se ne nadam nekom posebnom voljnom momentu.
  17. Stinger

FK Partizan 2022/23.

Nije istina htio je i Nađ, možda i Pandurović junior. Možda bi pristao i Jovšić, mislim kad može da bude trener golmana sa 10 odigranih utakmica u desetogodišnjoj karijeri, što ne bi mogao da bude i trener prvog tima.
  18. Stinger

FK Partizan 2022/23.

On je tu jer niko drugi nije htio.
  19. Stinger

FK Partizan 2022/23.

Teški mazohizam je gledati ovo. Nemanja Tomić, najzapušteniji igrač odkad je legendarni Kodžo napustio srpske oranice, protiv nas je izgledao kao Vinisijus Žunior.
  20. Stinger

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

Ko ga j... kad je sirotinja i kad ne može da nađe bolju vezu od najnižeg klupskog činovnika.