Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

1. Tuljo

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

2. Tuljo

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Od partizan.net sa medija dana
  3. Tuljo

Liga Konferencija 2022/23

Jedan od retkih dana da sam privatne i poslovne obaveze stavio ispred Partizana, tako da me večeras neće biti na stadionu. Posle meča u Slovačkoj još više sam ubeđen da naš tim ima potencijal da pobedi svaku ekipu, ali isto tako i izgubi od amatera. Večerašnji meč mnogo zavisi od prvih 20...
  4. Tuljo

FK Partizan 2022/23.

Ne znam kako možemo dobiti večeras, ali znam da će biti 2:0!
  5. Tuljo

KK Partizan - uprava i marketing

Na sajtu je pisalo da može rezervacija online, preko telefona... Ja sam npr poslao mail pošto sam uzimao 12 karata. Uredno su me nazvali posle 3 sata i samo premestili 4 mesta, pošto su u međuvremenu te karte bile prodate. Ne znam ko te je iz kluba obavestio da ne može online, ali jasno je...
  6. Tuljo

FK Partizan 2022/23.

Navijači sa najviše upisa na našem forumu će rešiti sve ;)
  7. Tuljo

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Krenuše i dva člana iz Skoplja. Plavuše nemaju :D
  8. Tuljo

Samo ću vam šapnuti da je jedan naš član upravo sleteo iz St Luisa na aerodrom u Fraknfurtu i čeka let za Beograd. Dolazi samo zbog utakmice i eventualno jedne male plave. Koji je vaš izgovor? AJMO MI!!!
  9. Tuljo

Ne valja nam uprava. Ne vaja nam trener. Nismo zadovoljni sa igračima. Da li MI zadovoljavamo kriterijume? Koliko nas je kupilo kartu ili sezonsku i spremno je danas da odere grlo i pogura klub u play off, a izgura upravu? Gde smo to izgubili gen koji najglasnije navija kada gubi? Gen...
  10. Tuljo

Godinama unazad pišem kako su navijači jedino dobro što je ostalo našem Partizanu. Hajde da to pokažemo na delu i zagrmimo svi zajedno u HRAMU kao nikada do sada! Jedino ko naš Partizan može da pogura do prolaza dalje smo MI. Zato ne budi lenj, ne traži izgovore. Već danas utefteri sebi...
  11. Tuljo

KK Partizan - uprava i marketing

Nivo 400 će biti 130 Eur Na nivou 200 najeftinije seoznske će iznositi 170 Eur odnosno 200 Eur. Biće popust za vlasnike prošlogodišnjih sezonskih.
  12. Tuljo

KK Partizan - transferi

Doveli smo sjajana pojačanja i nama malo :D E jesmo stvarno stoka sa tribine južne :pfc:
  13. Tuljo

KK Partizan - transferi

Ide bomba
  14. Tuljo

KK Partizan - transferi

Ostoja izvalio koliko vam je zanimljivo da iščekujete pojačanja, pa krenuo u zezanje sa najavama istih :)
  15. Tuljo

KK Partizan - transferi

Šilobad uposlen oko preoravanja zemljišta za kolateral. Ustanovio da nije dovoljan plug obrtač, hitno zatražio od Ostoje i Savića da pribave plug podrivač. Nadamo se da će do sutra u podne biti gotova poljo intervencija.
  16. Tuljo

KK Partizan - transferi

17. Tuljo

KK Partizan - transferi

Ipak su dve bombe spremne
  18. Tuljo

KK Partizan - transferi

Red je bombu proslaviti sa stilom :)
  19. Tuljo

KK Partizan - transferi

Natko nikad nije omašio penal u Partizanu, ja jesam ;)
  20. Tuljo

KK Partizan - transferi

Ja nisam objavio :)