Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

1. milance032

JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

Dobro je da mi jos i postojimo. Ko su nam "vodje" i najbolji medju nama...
  2. milance032

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Šta kažu koliko je plaćen? Za nas što pratimo, ali nemamo info ili uvid bankovni račun momka iz Australije. Hvala
  3. milance032

FK Partizan 2022/23.

Baždar dao gol, NS droljica primila 4. Taman.
  4. milance032

Tatapetru. :clap:clap Tristan I Trifa odlični. Ostali solidni, taman koliko je trebalo. Prva od mnogih pobeda. Ajmo mi!
  5. milance032

E, konačno kreće nova sezona. Nikad duža pauza. Srećno Žocu, srećno momcima. Naoružajte se strpljenjem, ABA se mora osvojiti!
  6. milance032

KK Partizan - uprava i marketing

Ustaneš i pukneš mu šamar preko pičke ciganske!!!
  7. milance032

Ali Trifina frizura. Hocemo Cempija nazad!
  8. milance032

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

Nije isto igrati za Đironu i Partizan. Miletić je solidan ABA centar. Igokea nivo. Hoćemo ABA titulu? Ne može to sa Miletićem i Balšom na 5. Željko se odlučio za Balšu, nešto mlađeg, ali svakako daleko većeg potencijala. Vreme će pokazati da li odluka bila na mestu. Ja dilemu nemam, jeste.
  9. milance032

FK Partizan 2022/23.

Sramota! Bednici!
  10. milance032

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Sve je to JSD... :)
  11. milance032

Pregled ekipa u EL. Bar za pocetak sezone. EuroLeague Power Rankings: Final Four Locks & Partizan in Playoffs?
  12. milance032

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Paspalj vs Danilović, doktori košarke
  13. milance032

Ovaj turnir u Rusiji me podestio na one pripremne utakmice fk-a po Antalijama i ostalim turskim letovalištima. Gledaš tekmu protiv nekih Rusa ili Ukrajinaca sa sredine tabele i moliš Boga da se neko ne povredi. Da ne ode neka metatarzalna kost. Da neki Žvalov ili Zajcev ne napravi neko sranje...
  14. milance032

Kevin Panter, njegova poslednja regularna sezona u EL, za Armani. Ovo su stats. Minuti, poeni, procenti za 2, za 3 i bacanja
  15. milance032

Ako dobijemo Uniks sutra, jel ulazimo u playoff pripremne sezone? Zna li se šta?
  16. milance032

Drugo poluvreme za udžbenike. Tema rada, kako usrati sve za 20 minuta. Sveeee. P.s. koja li je tajna zdrave kose Ćavija Paskvala? P.s.s. sudije pušite kurac
  17. milance032

Mali off Juce gledam live prvo poluvreme, zbog posla ostavim drugo za uvece. Na miru da pogledam. Ja sam jebeno 15 minuta vracao SK unazad da nadjem snimak, Jer znam da je Srdjan prenosio. Kad ono prc, ovaj presao na arenu. Sam sebi sam se smejao 5 minuta,
  18. milance032

Uprava i marketing

Željko Pantić I profesor Vuletić branitelji Partizana? Pa mi treba da se ugasimo onda. Da nas nema. Oni da nas brane? Od sebi sličnih, istih. Što se bre najveći talog stalno vrti ok našeg kluba? Daj idite radite nešto što i ostala govna rade. Budite političari.
  19. milance032

Madar i Tristan. Poezija. Ostali su rutineri. Nismo ni svesni koliko smo jaki. K'o crna zemlja!