Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

• Три године је прошло као трен...

Заувек у нашим срцима!

Резултати претраге

1. Mister 10

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Kakva hrpa budalastina. Prelazni rok je bio solidan,problem je sto su igraci dolazili kasno plus rasulo sa Stolicom na pocetku. Andrade ubijen u pojam na pocetku,kasnije povredjen i nesnadjen. Kvalitetan igrac za nase uslove. Traore odlican. Belic,Markovic i Pavlovic dosta solidni. Sehovic...
  2. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

Sa Andradeom je cista psiha u pitanju. Decko se nije u glavi namestio ovde,igrao je povucenije u startu,bio deo onog pakla kad smo bili u kanalu,posle je pao u drugi plan i nikad se nije izdigao iz toga. On najvise moze da pruzi kad igra odmah iza napadaca,ali trenutno nema samopouzdanja i...
  3. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

Direktore,u pravu si,izvinjavam se,PfChampion je to rekao,iz nekog razloga vas mesam a gotivim vecinu vasih upisa. Ti si zapravo isto rekao sto i ja kad smo dovodili Belica,skolovan mladi fudbaler od kojeg moze biti nesto.
  4. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

Direktore,prvo si ga nacrnio da si ga gledao u jednoj utakmici i da je sranjcuga od igraca :) a tad sam napisao,da sacekamo malo pa da mu sudimo jer mi deluje da moze biti nesto od njega,najvise na osnovu biografije. Istina,posle si se ispravio,ne mogu da gresim dusu. Belic ako nastavi ovako ne...
  5. Mister 10

Liga Konferencija 2022/23

Igrac utakmice-Gordan Petric. Grobar,njuska i psiholog,sto je ovim igracima i trebalo pre svega,na stranu trenersko/takticka sposobnost,o tome ce vreme da da sud. Zasluzili smo pobedu i sa ovim sta smo prikazali mi smo pobednici veceras,bez obzira sto rezultat prica drugu pricu.
  6. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

Dugo nisam gledao bolji derbi. Mislim da smo bili blize pobedi. Ova ekipa ima potencijala,treba samo to ukomponovati. Traore i Belic me odusevili,Belic decko preorao teren do izlaska. On bi mi bio bonus apsolutno uvek. Bazdar nekako spor i mlak,Jovic mali propade skroz,svaki duel gubi,brzina ne...
  7. Mister 10

Izbaksuzirali ste sa izmisljenim izvlacenjima,vecu budalastinu nisam video do sada. A grupa je top,da se oznojimo lepo da prodjemo to,pa najbolje da su izmislili 3 Hamruna i da nam stave u grupu da budemo srecni kako cemo da haramo i karamo.
  8. Mister 10

Andrade mnogo bolji kada je blizi protivnickom golu. I dalje to nije kako bi trebalo da bude,ali konacno neke pozitive u igri.
  9. Mister 10

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Esiv Okin da se dovede obavezno! Imao je sjajnu sezonu i pokriva sve pozicije al ne igra ni jednu konkretno. Kakvi bre silni igraci,Zeljko zna ko nam i dal nam treba i sta je zamislio i ako mu bude trebao jos neki igrac na nekoj poziciji dovesce ga i to je to.
  10. Mister 10

Uprava i marketing

Nemoj da se neko lozi da je to saopstenje juzne tribine iskreno i da ce oni kao nekog da oteraju jer se zalazu za interes Partizana. Zna se odakle je doslo saopstenje i ko vuce konce.
  11. Mister 10

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Ovakvi kakvi smo sad i bez Zdjelara velike su sanse da ispadnemo od ovih kiprana tako da necu ni gledati potencijalne protivnike u sledecem kolu dok se ovo ne zavrsi.
  12. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

Ko je prvobitno doveo na jug ljude koji tu ne pripadaju?? Pa kad se obilo o glavu onda bezanija na istok a neki se i priklonise. Naravno da smo okretali glavu od sranja za koje ni jedan normalan navijac nije odgovoran i puca mi kurac za vase gluposti,to su rezultati vaseg rada,sto ne ispravise...
  13. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

Pripreme i sve radjeno na njima nema veze sa ovim sto mi igramo. Sastav i taktika su mi nejasni totalno bili danas,kao i gospodin zaduzen za iste. Nije problem x,od titule svakako nema nista,ali ovakav izbor igraca u ovakvoj utakmici je van svake pameti,Stolica se ocigledno pogubio,nemam drugo...
  14. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

Prvi gol koji smo primili je klasicna golmanova greska,balonjara koja polako pada u peterac,morao je da izadje da hvata to,ili bi je uhvatio ili bi se svirao faul nad golmanom. Jako losi smo bili danas,pitanje je dal smo i ovaj bod zasluzili. Vec sam rekao i evo ponovicu,Mitrovic iz Radnickog je...
  15. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

Mitrovic mali iz Radnickog je opasan klinac,19 godina,vozao je cigane kako je hteo u prosloj utakmici,ponadah se da bi mi mogli da ga dovedemo,al mi ne mozemo da dovedemo zamenu za Rikarda,cak ni sada kada smo prodali Milovanovica. Satro guraju se klinci,pa kad pregore ti klinci pa im padne i...
  16. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

@Ilyasova ,Brate...
  17. Mister 10

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Znaci ipak ga nije trazio Stolica? Uvalili mu ga? Jel su i Stanoju uvalili Miljkovica,Obradovica i ostale vedete? A on ih je sam na konferencijama uzdizao i pricao kako su to prava pojacanja koja osecaju klub,to je radio da bi opravdao uvaljivanje krs igraca od strane uprave? Nisam bas siguran u...
  18. Mister 10

FK Partizan 2022/23.

@PFChampion ,mogu samo da ti kazem svaka cast za ovo,skidam kapu. I generalno u zadnje vreme imas super "upise",dok te drzi samo rokaj.
  19. Mister 10

Marka Milovanovica je trebalo prodati jos onda kad je stigla ponuda od blizu 10 miliona. Znalo se da ne moze pre Rikarda da igra,znalo se da mi ne igramo sa dva napadaca,znalo se da ce cena samo da mu pada zbog toga, kao sto bi verovatno i nastavila da pada jer decko opet ne bi igrao pre...
  20. Mister 10

Odlicna tehnika,zna fudbala sto bi se reklo,jako dobar pas poseduje,dobar dribling sto mi se posebno svidja,al nema te brzine za krilo koju bi ja voleo da ima,cak je i na pola ovog snimka igrao 10-ku sto mu po meni vise prilici. Ako jurimo krilnog igraca, licno vise bih voleo nekog kao sto je...