Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

• Три године је прошло као трен...

Заувек у нашим срцима!

Резултати претраге

1. Rukometni klub Partizan

Petric promasio 5 suteva i sve preko gola, 3 sedmerca neiskoristena i poraz.
  2. KK Partizan - uprava i marketing

Treba biti dosledan pa isto primjeniti na one koji su se tukli na jugu protiv Baskonije. KK nije kaznjen zbog toga ovog puta, ali ne mjenja cijenicu da je bilo sranja.
  3. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Koliko radosti na jednoj slici. Odlicna treca cetvrtina i rutinski na kraju.
  4. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Koja zurka na forumu. Partizane bravo bravo. Jedva cekam sutrasnju utakmicu, bice ludo.
  5. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Posle prospavane noci, shvatio sam da su ipak oni pobjedili trojkom nedovica u zadnjoj sekundi. Sta da se radi, idemo dalje.
  6. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Grobari dobri. Cudno mi sve djeca u kopu, izdominirali sa parolama.
  7. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Bas tako, kad god smo ih imali da odemo na vecu razliku useremo, dobro je i ovo. Koliko promasaja iz reketa smo imali, da ih nije sralo bilo bi lagano 10 razlike. Ma kakav h2h, oni su posle ovoga gotovi.
  8. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Zaboravio si i uticaj iz Zagreba. Ledej izdominiro.
  9. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Partizan ima skup tim i to je cinjenica, ali nekako uvijek propuste priliku da pomenu da je njihov tim skuplji, i tako 30 godina.Propusta se i prilika da se pomene da smo i 15 u EL po budzetu, e sad sto je takmicenje nikad konkurentnije to je vec druga stvar. Nadam se da ce mu se zelja ispuniti...
  10. Uprava i marketing

Pa recimo da mislim da jeste bolje. Na stadionu ce biti klasicna prica sto se tice novinara, skandirali "vucicu pederu", "vazura majmune" i na tome se zavrsava. 5000 partizanovaca ispred stadiona i u setnji po Autokomandi ce tesko da ignorisu. Valjda je i zvanicna tribina protiv uprave ili sam...
  11. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Stare boljke, isti krajnji rezultat. Ispadanje u odbrani, skok u odbrani, nerezonski potezi u napadu, njih isao sut kad je trebalo, nas nije i to je to. Dobro bi bilo drknuti cigane, ali bice vraski tesko sa njihovom formom i koliko su napaljeni plus ostale radnje van terena. Idemo dalje pa sta...
  12. Uprava i marketing

Zao mi je ali ne. Vec par godina ne dolazim i tako ce i ostati dok se nesto ne promjeni. Mislim da bi protest ispred imao veci efekat i za to sam uvijek spreman. Takve spodobe ne reaguju ni na sta. Imali smo situaciju kad 20000 urlice vazuri da je majmun, a vucelicu da je govno udbasko i da bi...
  13. Uprava i marketing

Bojkot a potom masovni protesti. Moglo bi recimo prije jedne utakmice KK da bar damo do znanja gdje stoje navijaci Partizana.
  14. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Skok u odbrani problem cijele sezone, to je veceras presudilo. Nismo imali raspolozenog pojedinca koji ce vezati 3 uspjesna napada. Oni se zestoko ispromasivali i samim tim nudili cijelu utakmicu, ali ni nas nije islo. Mislim da napad mora da se ubrza.
  15. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Uopste ne bi trebalo raspravljati da li treba sjesti na tudje sjediste, valjda se podrazumjeva da ne osim ako stvarno ima dosta slobodnih mjesta. Ako si iz bilo kog razloga uzeo to sjediste tu i budi. Nije isto gledati utakmicu sa nivoa 400-sredina ili sa mjesta iza kosa. Sto se mene tice, ja...
  16. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Dosta ofanzivnih skokova smo dopustili, konacno da trojke pocnu da ulaze. Navijanje u zadnjoj cetvrtini nestvarno, svaka cast.
  17. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Ma ne uce njih u skolama da su bilo koga nabijali na kolac, oni su po njihovom shvatanju bili mirotvorci, dobrotvori itd, isto kao Amerikanci, Englezi, Spanci. Promasili su oni dosta toga, ali smo i mi imali 6-7 floutera i nijedan nije usao.
  18. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Kad je Kalates poceo da dijeli asistencije u reket ja rekoh gotovo, medjutim Papapetru poce igrati odbranu.
  19. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Kako smo lose sutirali, ali su i oni. Kad su gubili 11 vidjelo se da ne odustaju. Papapetru pametno promasio bacanje.
  20. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

39 poena u cetvrtoj smo primili.