Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

• Три године је прошло као трен...

Заувек у нашим срцима!

Резултати претраге

1. Dzoni43

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Potpisujem @Dino i da se nadovežem. Nije ni čudo što si @PARTIZAN INSTITUCIJA miran gledao tekmu kad si ovde prosuo svu negativnu energiju na nas i digao nama većini pritisak na 300. Ja npr. posle poraza ekipe ne ulazim na forum pošto ne može da se živi od količine sranja i pesimizma.
  2. Dzoni43

Au brate ulepsa mi dan, hahahahahahhaha! Ova slika u originalu mi je inace jedna od omiljenih. Bio sam juce u hali. A obecao sam sebi da necu vise ici kad su oni domacini. Krv ti jebem sa cime se mi borimo...
  3. Dzoni43

Samo da uđemo mirno u meč i usporimo im tranziciju. Mislim da su zreli za poraz, baš im je loša faza trenutno. A da se ne lažemo, nismo mi baš najlakši protivnik za vađenje :partizan-fan:
  4. Dzoni43

Odakle ova info druže? Bez link-a, bez izvora, bez ičega.
  5. Dzoni43

Ne mlatite sa ovim tapšanjem i ne znam ni ja kakvim dočekom bivšem ciganskom igraču i treneru. Maksimalno što može da dobije je da mu se ne zviždi i ne viče pičko ciganska. To što je u svađi sa pudlicom je samo dokaz da je čovek normalan i prosečan a ne da je ne znam kakav naš prijatelj. Da bi...
  6. Dzoni43

Moram da priznam da sam oduševljen Lesorom. U drugoj četvrtini ili početkom treće je preuzeo njihovog beka nakon bloka na centru. Kakvu je odbranu odigrao, rad nogu, spustio se dole, nestvarno. Svaka mu čast na borbi, želji i kontinuitetu! Jedva čekam da nam gostuje Alba da im pičku polomimo.
  7. Dzoni43

Liga Konferencija 2022/23

Ne "MI" @lavex. Ja sam ovim govnima kao i velika većina ovog foruma nema nikakve veze.
  8. Dzoni43

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Veru mi niko ne može uzeti a da pljujem neću, nisam do sada a ne planiram ni ubuduće. Tako da kolega, ideeeeeee gaaaaaaaaaas!!! Da se čuje posle ovoga "Jebao si kurvu Zagore" i "Sad si uzeo trofej Zagore"!!! :ziveli
  9. Dzoni43

Samo gaaaaaaaaaaaas!!! Ničija nije gorela do zore a njihova će goreti još jako kratko! Igrači mi deluju potpuno mirno i mislim da je Željko tu odradio najbitniji deo. A što se tiče rahmetli kurve, stara je i umorna ali će večeras dobiti tvrdo i jako kao nekada!
  10. Dzoni43

Al me prži i radi, nema spavanja! Ono smejanje Ledeja je nešto probudilo u meni. Jebaćemo im sutra sveeeeeeee, došlo groblje po svoje mamicu vam degenerisanu! P.S. @JasminaT Nemoj da gledaš please! :ziveli
  11. Dzoni43

Dobijamo sledeću! Jebaćemo ih jako. Više me brine da ne puknemo pod pritiskom na domaćem terenu. Čujemo se u nedelju oko 10.
  12. Dzoni43

Evrokup 2021/22.

Od početka ove sezone nisam stigao ni na Forumu da pišem a kamoli da odem na neku tekmu. Jednostavno, dete od godinu dana, više kod kuće nego u vrtiću zbog različitih viruščina, unapređenje na poslu, pa malo vremena što mi je ostalo provedem sa gospođom, porodicom i prijateljima. Ali, uzeo sam...
  13. Dzoni43

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

To bre kolega, "Branko" sa ledom! Ko voli sljivu i ima lovu za trošenje neka proba obavezno! :ziveli
  14. Dzoni43

FK Partizan 2021/22.

Lagano gaženje!!! Bravo momci!!! Melji:ziveli
  15. Dzoni43

Zna li se nešto više o povredi Smailagića? Meni nije delovalo strašno, odgledao snimak i njegov izlazak sa terena. Ceo dan niko ne objavljuje kakva je povreda u pitanju.
  16. Dzoni43

Evrokup 2021/22.

Da se ne lažemo kolega pojam realnosti se izgubio povratkom Žoca. Ja i dalje uhvatim sebe da ne verujem kad ga vidim pored aut linije. Ako se on vratio, nije nerealno da npr. sledeće sezone dođu Lučić, Vesterman, Žo i Veseli u paketu :D
  17. Dzoni43

Ako si ti brate ovoliko pozitivan ima da ih razjebemo :buhaha Živeli! :ziveli
  18. Dzoni43

Liga konferencija 2021/22.

A mogli smo i na normalan način da prodiskutujemo. Prvi pasus Vam je sraman, barem po mom mišljenju. Doneli ste određene zaključke, samo ne znam na osnovu čega a stvarno se nadam da nije na osnovu mog jednog jedinog post-a. Ali aposlutno podržavam vaše pravo da iskažete te zaključke u vidu Rata...
  19. Dzoni43

Liga konferencija 2021/22.

Brate dosta više, oladi malo. Ubio si svaku fudbalsku temu. Na svaki post repliciras, svi znamo tvoje mišljenje. Koji je cilj pisanja post-ova na istu temu sa istim zaključcima non stop svaki dan? Gorane, jel stvarno stavljate u isti koš jednog Moreiru, Leonarda ili Dijaru sa Sumom? Jel Vama...
  20. Dzoni43

Evrokup 2021/22.

Kad se "Južna tribina" zvanično izvini zbog prebijanja navijača Partizana usled skandiranja psihopati i zviždanja onom mutavom kriminalcu ciganskom tad ću da budem objektivan. Do tada, neka mi puše kurac svi. A evo kolega @Cleo neka mi se javi u PP ako moju ponudu smatra fer i korektnom da...