Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

• Три године је прошло као трен...

Заувек у нашим срцима!

Резултати претраге

1. fudbal011

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Jel su izdali saopstanje u predgradju, zna li se sta?
  2. fudbal011

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Na Zlatiboru je, odmara pretpostavljam. Zivi u mojoj blizini, pa eto info iz prve ruke.
  3. fudbal011

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Toliko o tome da oni veze nemaju a mi rastemo. Ova njihova kanalizacija od kluba igra evroligu vec 7,8 godina (vise i ne znam tacno), odigrali su samo u poslednje 3 godine oko 100 utakmica u istoj toj evroligi sa mnogo jacim klubovima od njih i jednostavno su nabili iskustvo za ovakve meceve...
  4. fudbal011

VК Partizan, PK Partizan

Bio je prenos prebacen na rts 3 zbog skupstine.
  5. fudbal011

FK Partizan 2022/23.

Lepa vest za one koji nemaju arene. b92 ponovo prenosi fudbalsku ligu i abu, objavili danas na njihovom sajtu. Prvi prenos u cetvrtak od 16:45 Partizan-Napredak.
  6. fudbal011

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

U nedelju od 17 časova u 1. kolu Aba lige jedini pravi košarkaški klasik (146. ukupno) i gostovanje Ciboni u Zagrebu. Za ljubitelje statistike malo podataka o rivalstvu dva kluba: PARTIZAN-CIBONA MEĐUSOBNI SKOR: PRVENSTVO SFRJ: 47-42 KUP SFRJ: 3-3 EVROLIGA: 2-6...
  7. fudbal011

Rukometni klub Partizan

Sad kad su se mutanti pojacali, vratili stari sistem takmicenja, jedinstvena liga svako sa svakim. Dok su bili slabiji od nas zadnje 3 godine, razvdvajali su nas u dve grupe da se ne bi sastajali medjusobno.
  8. fudbal011

FK Partizan 2021/22.

Kad se setim kako sam bio glup i naivan svojevremeno pa verovao u pesmu "zeko lopove". Dok nam sad "posteni" vucela,vazura i ivica gase klub.
  9. fudbal011

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Kakva je ovo zajebancija da smo aba plej of igrali u pioniru, a sad smo kao domacini u areni u ovoj smesnoj ligi koja nista ne znaci. Ne verujem ostoji nista jer nece nam ovi sns govnari dozvoliti da se sprdamo sa ligom. Ima da igramo, da se valjamo opet s njima u blatu i jos cemo da im...
  10. fudbal011

VК Partizan, PK Partizan

Zna li neko zasto se igra sa Sapcem za trece mesto? Jel to borba za ligu sampiona ili cisto samo razigravanje za plasman?
  11. fudbal011

VК Partizan, PK Partizan

Na zavrsnom turniru kupa 27.decembra igramo protiv Novog Beograda u polufinalu.
  12. fudbal011

VК Partizan, PK Partizan

11. decembra igraju se utkamice četvrtfinala Kupa: Banjica-Partizan Radnički-Vojvodina Valjevo-NBG Šabac-BVK
  13. fudbal011

VК Partizan, PK Partizan

Igramo jadransku ligu. I ove sezone je turnirski sistem takmičenja. Mi smo u grupi A sa šest klubova gde su još Novi Bg, Šabac, Jug, Mladost i Jadran Herceg Novi. B grupa ima pet ekipa i rekao bih dosta slabija od naše grupe. Prva dva tima iz obe grupe idu na završni turnir F4.
  14. fudbal011

VК Partizan, PK Partizan

Mocart pise da nam dolazi hrvat Milos Lovre. 27 godina ima, igrao za njihovu reprezentaciju na SP 2019. godine kada su uzeli bronzu.
  15. fudbal011

Hokejaški klub Partizan

Meni se čini da sam kao mlađi lakše pratio hokej preko tv-a, još su tad bili oni stari crt televizori. Sad me već stigle godine, pa i ja muku mučim sa gledanjem utakmice. Možda je sad preko ovih novijih 4K televizora ipak moguće videti lepo pak, naravno pod uslovom i da prenos ide u 4k...
  16. fudbal011

Vaš omiljeni gol

Sad vec daleke '94-e na JNA, Branko Brnovic daje gol Zvonku Milojevicu pred kraj utakmice.
  17. fudbal011

VК Partizan, PK Partizan

Rano je jos prognozirati. Kragujevac ostaje jak a i mutanti se pojacavaju.
  18. fudbal011

FK Partizan 2020/21.

Lepo neko reče večeras u komentarima da im služimo samo kao ikebana. Treba kao hokejaški klub da povučemo sve seniorske ekipe i da igramo samo takmičenja mladjih kategorija u svim sportovima, sve dok su ovi kreteni na vlasti. Nek se takmiče sami protiv sebe ko ih jebe.
  19. fudbal011

VК Partizan, PK Partizan

U sredu nastavljamo prvenstvo Srbije utakmicom 10. kola sa BVK Crvenom zvezdom. Zadnjih godinu dana kopajući po raznim arhivama i uz pomoć drugih dobrih ljudi pronašao sam informacije vezane za istoriju međusobnih utakmica od 1963. godine. Teško je bilo doći do zvaničnih podataka, pa je moguće...
  20. fudbal011

Rukometni klub Partizan

Pobeda u 1.kolu plej ofa protiv Rudara 35:24