Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

• 1.000.000+ postova na našem Forumu!

Član @Haris_Brkić je napisao milioniti post, koji je završio prigodnim rečima: "A ako ste cigani, uživajte eto u ovakvoj pobedi, ona je zapravo ogledalo vašeg karaktera."

O T V O R E N E    S U    R E G I S T R A C I J E

Povodom ovog jubilarnog broja, i u godini kada Partizan.NET ulazi u 31. godišnjicu, odlučili smo da otvorimo registracije za nove članove!
    Iskoristite priliku da se priključite najvećoj online zajednici navijača Partizana na svetu i učestvujete u diskusijama.
    Pročitajte pravila i pridržavajte se kodeksa ponašanja!
    Dobrodošli!

Резултати претраге

1. Rade

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Novica i Rudi su razlicite pozicije. Rudi je, sto se motivacije publike tice, Andjusic za bogate. Puni kad se odlepe na 8+. Na 10+ ubacuje i kombajn. Kad je tesno i ne bas. Ali postujem posevecenost, dugotrajnost i energiju. Ljulj je druga prica, on je otac i ,,klacer''. Real nam odgovara vise...
  2. Rade

Naravno da nece. Samo slucajno mogu da dobiju Bajern, kao i nas. O poslednjem kolu da ne pricam.
  3. Rade

Nije Monako prodao nas nego sebe, kad ulete u krug sa nama i Fenerom.
  4. Rade

KK Partizan - KK Barselona igrač utakmice

Možete da glasate.
  5. Rade

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Da ne rusim sneska, ali nece nas drmnuti nikakav udar, posto je ishod izvestan, ako je odlucujuca :D
  6. Rade

Tu sam saglasan potpuno. Imam i svoje misljenje. Medjutim, ovde ne moze da se vredja ni Andjusic, ni mi medjusobno oko Andjusiceve igre.
  7. Rade

KK Partizan - uprava i marketing

Moze da se gasi, ali ne sme. Doduse, sada vrlo verovatno i ne moze, jer ona sredstva koja se spominju, mogu ''lako'' da se nadju.
  8. Rade

Bez teških reči međusobno. Apelujem na uljudnu diskusiju. Anđušić ima podršku. Očigledno je da je želja velika, a stegnutost još veća.
  9. Rade

KK Partizan - KK zagrebačko-ljubljanski mutant

Moderacija ovaj put odobrava. Inace, ne bi trebalo. Takodje, ovo nije tema za tu diskusiju, nego direktno o igracima utakmice :D
  10. Rade

@JasminaT i ostali Rekao je top8, provereno. Kasnije je i sam potvrdio nakon konferencije. Gazi mutante.
  11. Rade

KK Partizan - KK zagrebačko-ljubljanski mutant

Možete da glasate.
  12. Rade

Postoji spisak :cool:
  13. Rade

'Ajde da ne skrećemo suviše. Ove varijante oko mapa, frakcija i sl. ubuduće preusmerite na Nukelarni.
  14. Rade

Srecom nisu izgledali kao Ostende. Igra im se (Ostendeu) uvek zasnivala na ubacivanju kamiona kroz obruc u padu, preko ruke. I posaljes oba trenera na bolovanje. Padne imunitet kad vide Zeljka.
  15. Rade

KK Partizan - KK pirejski cigani igrač utakmice

Možete da glasate.
  16. Rade

Sta danas. Od utakmice sa domacim ciganima do danas :D Javi se u glavi kad god nisam zauzet. Znam, bolestan sam :D Ocekujem borbu, nadam se i pobedi, duzni su nam, sa kamatom.
  17. Rade

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Ovde završavamo diskusiju o lojalnosti državi, narodu i simbolima. Naročito diskusiju o lojalnosti na ličnom nivou. Ovo je forum navijača Partizana, a ne onih preko puta.
  18. Rade

Zavisi. Kada sam imao mononukleozu, teza forma od njega, zabranjen mi je bio ozbiljniji trening 18 meseci. Naravno, nisam postovao. Odnosno, nisam zapinjao, ali se nisam vukao kao les. Igrao sam basket tu i tamo itd. U svakom slucaju, jasno sam osecao zamaranje jace sve to vreme. Nakon tih 18...
  19. Rade

Ruku na srce, tokom sezone ga je i Zeljko usmerio, a on prihvatio. Onda se oslobodila kontrolisana zver :D
  20. Rade

Samo je Branko Lazic uspeo da ga zaustavi, mesavinom ragbija i borilackih sportova.