Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

1. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Za pocetak umesto " sledeca sezona" pocnes da koristis termin " dogodine", meni je pomoglo na psihickom planu, cisto da ne kradem intelektualnu svojinu od cigana sto navijaju za fmp. Za ostalo se uglavnom slazem, ja sam kod izrecenih kazni znao da su nam sanse minimalne, da ne pominjem masakr...
  2. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Slazem se, ali za svaku od ovih propustenih sansi nedostajao nam je jedan igrac kakvih oni imaju na kilo za izvoz- ljulj, caco, fernandez. Jednog jedinog da smo imali, isli bismo u Kaunas. Ne znam gde je f4dogodine, ali cemo mu biti jos blizi nego ove, veruj mi na rec.
  3. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Ja sam iskreno ponosan na Zeljka i momke, sto se mene tice pokazali smo da pripadamo krugu ozbiljnih takmicarskih ekipa u EL. Sto se mene tice, ako se zna da igramo El dogodine, ne moraju u onu Aba kaljugu ni da ulaze. Da smo imali jos jednog iskusnog rutinera, bilo bi 3 0 za nas. Jos jednom...
  4. Uprava i marketing

Kakav tajming leb te jebo. Ima li kraja ovom danu ? Cekam da jave da je Putin stisnuo crveno dugme i da se ne ljubimo.
  5. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Ma idemo dalje, nedostajala jedna trojka i dva igraca iz prve petorke. Ipak su sa druge strane bili najveci od svih cigana, sudije su odradile sta su morale i to je to. Lesor u cetvrtak da nalakti onu vetrenjacu kako treba u prvoj cetvrtini, i resen problem.
  6. VК Partizan, PK Partizan

Sta bih dao da ih dobijemo u majstorici, a znajuci pritisak koji njima pravi njihov sef, potrebno je da izdrzimo poluvreme u egalu. Sa protokom vremena njima raste pritisak i sve ce biti moguce. Znam da su favoriti, ali imamo bar 30 % sanse, i nadam se da ce momci zubima da kidaju i iskoriste...
  7. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Zeljka Obradovica niko i nikad nece pobediti tri utakmice za redom, pa da se sve tri igraju u Mordoru protiv gladnih orka. Barsa je u polufinalu favorit pa da nam igraju i tri Pantera. Sto znaci da ce Panter zaigrati tek u finalu, koje ce usput i da resi.
  8. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Istuci ih i pobediti sa Andjusom i Tristanom, inmetlom ih poslati na djubriste gde im je i mesto.
  9. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Ma ajde mi da dobijemo, da ne bi oni navlacili na majstoricu , a u majstorici bi nam sudili karla del ponte , coki i andjus. Kad su vec u kanalu, daj da ih zatrpamo. Magare i blato, stara narodna.
  10. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Ima onaj vic kad pitaju Pelea kako bi njegova generacija prosla protiv Nejmarove. Matori kaze dobili bismo ih sa 1-0. Samo ? Pa ipak mi imamo po 70 godina jbg,kaze Pele. U svakom slucaju, zalizani duhoviti i nadasve pokvareni agent je na spisku, a spisak postoji :)
  11. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Ide ovo u dobrom smeru sve :) . Nista je tu ne bih dirao, posebno ako Tavares preskoci bar jos jednu utakmicu. Sledecu pune Naneli i Exum, veceras bila Panterova i Smajlijeva tura.
  12. KK Partizan - uprava i marketing

Krmak pljuje svaku kombinaciju u kojoj nema svoj deo, osladilo mu se jbg. U svakom slucaju, dozivotna zabrana prilaska nasim utakmicama i objektima.
  13. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

A komentator na ELTV polako gubi reci kad nas prenosi. " Partizan nije samo f8 tim, Partizan je legitiman pretendent na titulu " Coveku dati dozivotnu godisnju za Arenu. A za ovu partiju saha gde je Tavarez neutralisan, gde je Realu ubaceno 104 poena bez da je ijedan nas igrac izdivljao sa...
  14. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Nije bitno kad i u koji od 8 vagona koji voze ka Kaunasu udjemo. Znam da niko nece skakati od srece sto nas je izvukao. Da ostavimo snove.po strani, prebiti ove matorane iz Reala, naci bar dva raspolozena sutera i bar jednog da posoli preko, pa da vidimo gde smo.
  15. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Al su mucni za gledanje majku im jebem, samo protiv nas igraju, ostatak sezone su na pripremama za te 2 utakmice. Idemo dalje, porodismo i ovo
  16. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Ma kakvih bre 12 tekmi kazne, to je fini rad za stoku krupnog zuba koja navija za tudji klub. Okrenuti se narednim obavezama, konacno imamo i mi neka ledja. Pokazali smo zube, nema nazad.
  17. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Uve je tajna bila iznad javne jbg, jedino sto nije ustanovljeno do kraja za koje drzave tajnu sluzbu radi gnom.
  18. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Skice pacovi, brod polako propusta vodu. Nece jos potonuti, ali je svima jasno da mu popravke nema. Histerija. Lesora cd kazniti sigurno, i to tako da nas sto vise zaboli. Zbog jebene kos razlike mi moramo sve do kraja pobediti da bi imali prednost u PO. Poltroni se uvlace paranoicnom vodji...
  19. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Nekako smo prefinjena, gospodska ekipa u odnosu na njih. Oni imaju dzukacki mentalitet koji eksploatisu u blatu koje su sami zamuljali. Morace Zeljko da namesti pre svega glave za ono sto nas ceka. Sa tribina pritisak ali po mobucstvu bez davanja razloga za razne prekide i praznjenja tribina...
  20. Uprava i marketing

Jedan od nacina zavrtanja usiju zvalavom je i oduzimanje povlascenog polozaja njegovoj pohotnoj mezimice. Proglasite me za ludaka, ali ni Zeljko ni Mijat ne bi imali pristup Partizanu da iz neke ambasade nije stiglo usmena preporuka. Blokiran je vidic, Srbadiji stize dzajka a nadam se nama...