Резултати претраге

1. FK Partizan 2018/19

Jebo titulu. Jebo tvoje drugare cigane. Jebo miloja.
  2. FK Partizan 2018/19

Jebo te piždra i gde si stavio ovaj klip. Mesto mu je u temi Srpski fudbal, repstacija govnarske ciganske države.
  3. FK Partizan 2018/19

E, ovako: Moderacija Foruma ima da pregleda istoriju upisa svih članova od postavljanja Batice za trenera Partizana i da trajno odstrani sve one koji su sumnjali u njegov "kvalitet". Moderacija Foruma ima da pregleda istoriju upisa svih članova od postavljanja Batice za trenera Partizana i da...
  4. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

I ti si počeo da se drogiraš. Ili si, jednostavno, omatorio. :D Nije NBA sankcionisao zonsku odbranu zbog Reala, CSKA i Partizana. Sankcionisao je zbog osnovnog pokretača - novca, tj. atraktivnosti… NCAA je "neprofitna". Em pišeš na pogrešnoj temi, em ne razumem zašto ovo uopšte moraš da...
  5. FK Partizan 2018/19

Danas se igra utakmica koja sa fudbalskom igrom nema mnogo dodirnih tačaka, danas se vodi odbrambeni rat. Jedan narod, slovenski narod, ume da pobedi u svakom ratu. Vidi ga ovako: " Солнце моë - взгляни на меня, Моя ладонь превратилась в кулак, И если есть порох - дай огня. Вот так… "...
  6. FK Partizan 2018/19

A Mažić je garancija za suđenje u skladu sa pravilima? Svi su ciganska govna, svi do jednog.
  7. FK Partizan 2018/19

Pa mi smo Juventus, jebo mater. Šta kukate?
  8. FK Partizan 2018/19

Naravno da ćemo da pobedimo. Ružno, ali učinkovito.
  9. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Samo neka on trpa za repstaciju. Srećan sam, majke mi, ko da za mene lažu da ću u Čelsi.
  10. FK Partizan 2018/19

Uzmi i ubij se.
  11. FK Partizan 2018/19

Sliku je trebalo da okačiš na kurac, ako je već nisi okačio na odgovarajućoj temi. Doduše, Krivo je more je zamrla tema. Tema kojoj ta slika pripada, nažalost, na Forumu još uvek postoji.
  12. FK Partizan 2018/19

Više volim da nas prozivaju, nego da smo oni. I posle se ljudi čude kad na avatar stavljam švajcarske Albance i kroate...
  13. FK Partizan 2018/19

Jel' ima neko e-mail adresu Saše Barona Koena, da mu napišem da mu mentol Željko Pantić sa "privatne televizije" krade intelektualnu svojinu?
  14. FK Partizan 2018/19

Jebao vas sve IliJev u bulju, osim ako niste - iznervirani istom grškom u izjavi buljaša - pisali pod stresom. I meni se dešavalo da napišem Ilijev... Buljaš neka crkne, sa svim članovima uprave čije prezime počinje slovom "V". Ovaj komentar se, naravno, ne odnosi na Pecin upis.
  15. FK Partizan 2018/19

Brateeeee….
  16. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Hoću da kažem da se nosiš u tri lepe p...e materine. Serem ti se u razmišljanje.
  17. FK Partizan 2018/19

Zakarić, ne Šćekić. Čovek je ozbiljno pojačanje, mislim i da bi štopera mogao da igra jako uspešno. Inteligentan fudbaler.
  18. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Bata nije ciganska pičkurina da bi "doživeo sudbinu Đukića". Šta sereš, bre, some? Jel' ti misliš da smo mi mentoli kao kalafonci i da ne umemo da vidimo kada neko daje sve od sebe, a kada nekoga boli kurac i namerno urušava klub? Batica je za ovu polusezonu amnestiran od bilo kakve...
  19. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

@ Vojvoda Putnik Povremeno, nije problematično. U uzastopnim upisima - smara. Koristi uzvičnik. Očigledno vodiš računa o načinu svog izražavanja, ne kvari ga lošim običajima "internet komunikacije".
  20. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Vrlo solidna igra i veeeeliki pomak u odnosu na igru pod onim ciganskim psetom. Nismo, još uvek, na nivou da dobijamo ekipe prepune kvalitetnih igrača, kakva je ekipa Bešiktaša. Za nedelju dana ćemo ih poslati da se ustreme na tursko prvenstvo, ekonomija im je u kurcu, pa da se ne troše na...