Резултати претраге

1. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Cestitke na rezultatu, napokon vise od jednog gola ali se nadam da cemo kupiti nekog kreativnog na sredini jer ja Pantica i Djerleka tesko, bas tesko gledam. Celavi ih je otvorio na vrijeme zato je bilo ovako takoreci lagano. Zakaric dao 2 gola svaka mu cast ali ni jedan prodor niti trk od...
  2. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Razlika je sada 7 bodova kad se podijeli bice 4 pod uslovom da ne kiksamo vise ali u to nisam siguran. Kombinacija sudijskih kradja i manjak opcija koje ima Bata su previse da bi se nadali tituli. Miletic je zavrsio sa prvim timom i on to zna ali slaba mi utjeha kad smo kiksnuli... Bata mora da...
  3. maximilian72

FK Partizan 2018/19

U drugom poluvremenu ce se igrati mozda 20-25 minuta. Ostalo ce se lezati, nisam optimista ako ne damo gol u prvih 10 minuta.
  4. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Procitajte intervju sa Ostojicem u Mozzartu. Ono je sramno jos decko nece nista ruzno da kaze za klub. Pecat rada Milosa Vazure.
  5. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Igra je bila tecna s obzirom da nikad skupa igralu nisu. Niko nije razocarao osim Ivanovica, Djerlek kao i uvijek, niti smrdi niti mirise ali dobro...S.Ilic doktorski, pasovi i po 30 metara bez greske. Ja sam zadovoljan ekipa se odmorila za Nis.
  6. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Bojan Ostojic se vratio. Svaka cast Bati Mirkovicu da ne podlize vanfudbalskim stvarima. Ovo je odlicna informacija i radi rostera.
  7. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Nikolic je bio asistent za gol u 2 utakmice i strijelac glavom u jednoj. Dobar je asistent u 16 metara ili malo izvan kazenenog prostora. Ima mjesto u rotaciji a cak mislim da ce biti jos bolji.
  8. maximilian72

FK Partizan 2018/19

@Pajas ali ne bilo kakvog meca na derbiju je najteze igrati a on se probudio upravo juce na uzasno odgovornoj poziciji. Cak je i Zdjelar pored njega dobro izgledao. Evertonovu dozu agresije vise necemo gledati u nasem dresu i sa tim sam se pomirio ali Scekic djeluje zajebano.
  9. maximilian72

FK Partizan 2018/19

@altboy75 ipak je Scekic brzi od Race :icon-lol: a mislim da je i snazniji. Imao sam ogromnu skepsu prema njemu kad sam vidio promotivni video plus ono sto je do juce pokazivao. Izgleda da mu je trebao period adaptacije. Visok a nije smotan , jak kao konj. Nema dug pas ali sasvim dovoljan da...
  10. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Dobili smo napokon bedem- Scekica ispred odbrane sada mozemo da se skoncentrisemo na postizanje golova. Vratiti se na Rad formaciju tj Pantica sa Scekicem a Nikolica sa Ricardom, padace golovi kao kisa. Mislim da je jucerasnja formacija bila defanzivna pa smo i tako zamalo napunili egipcane...
  11. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Eno onaj (ona) baba-deda sto se zove predsednikom ciganke proziva Pantica i Vesnik. Jaoooo dao mu je sada apsolutni javni legitimitet tek ce sada onaj da ih oplete. Jebali su jeza u ledja.
  12. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Uprava Partizana kao i uvijek veliko razocarenje. Poltroni bili i ostali zato nam se kradje desavaju dekadama. Meni je sve jasno bilo kad sam gledao Vucelica sinoc poslije utakmice gdje umjesto da insistira na promjenama u FS i bude agresivan spominje kako trebaju 'organi u FS da rade svoj...
  13. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Kad igracima kazes da nemas sta da im zamjeris a oni iz goreg u gore svaku utakmicu to je sabotaza kluba. Tek sada mi je potpuno jasno da je on bio saboter i peta kolona. Ivica Iliev je licno kriv sto je onoliko ostao, insistirao je na drugoj sezoni. Da je Bata odradio prelazni rok i pripreme ne...
  14. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Odigrali smo muski ali ne samo muski nego kvalitetno to mi je vaznije. Dobili smo napokon pojacanje - Scekica. Imao sam velike sumnje prema njemu kao mnogi ovdje ali ako ovako nastavi nemamo o cemu da pricamo. Nemamo roster i to je danas pomoglo jer ista ekipa igra i uigrava, pogotovo...
  15. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Ovo smo trebali dobiti 3-0. Da nisu dali ciganima ovaj gol bio bi penal ili nesto drugo. Znamo sto su protiv vara i stranih sudija. Mi smo favoriti za titulu, stici ce na zimu 2-3 pojacanja pa ce Bata u rupi da ih sahrani. Ruke mi se tresu analiza kasnije...
  16. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Partizan video materijal prenosi ako imate FB.
  17. maximilian72

FK Partizan 2018/19

@pfc slazem se apsolutno a Markovic na klupu. Medjutim Zdjelar je 13 prase a mi ne mozemo da priustimo igraca manje. Bata ocigledno ide da ne primimo gol tj ne izgubimo sto ima smisla jer nam i X igra ali onda bih stavio Lolu sa Scekicem, mada ponavljam bilo je dobro protiv Rada sa Panticem i...
  18. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Miletic sa kosom izgleda posjeduje sveti gral. Zasto Zdjelar u ovako teskoj utakmici sa njim ni cvrstinu ni pas ne dobijamo, beskoristan covjek totalno. Protiv Rada je ekipa imala smisla sa Panticem nazad sa Scekicem a Nikolic iza Ricarda. Jankovic se ubacivao u sredinu. Nikolic je zadnja 2...
  19. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Mi nikada nismo bili toliko slabi da nismo mogli dobiti derbi.
  20. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Sa ovakvim igrackim kadrom bez ikoga na klupi najmanje nam je potreban crveni karton ili neka takva glupost. Bata vjerovatno nece nikoga mijenjati do samog kraja jer mu moze uci samo Lola, u napadu - niko. Pobjeda je san ali nam igra i X radi podjele bodova, ovo kazem jer cemo se na zimu...